Jauktie pāri startē Ungārijā
Latvijas jaukto pāru izlase Ieva Rudzīte/Artis Zentelis un Latvijas ceturtais spēcīgākais pāris Dace Regža/Ansis Regža ir devušies uz Budapeštu Ungārijā, kur no 16. līdz 20. martam sacentīsies Kērlinga čempionu tūres (CCT) posmā Westbay Ltd Hungarian Mixed Doubles Curling Cup.
 
Jaukto pāru turnīrā piedalīsies 16 komandas no 10 valstīm, kas ir sadalītas divās grupās. Ieva Rudzīte un Artis Zentelis ir ielozēti B grupā un pirmo spēli aizvadīs 17. martā pulksten 10:00 pret Skotijas pāri McCleary/McCleary, savukārt Dace un Ansis Regžas spēles A grupā un pirmajā cīņā 17. martā pulksten 12:15 tiksies ar Rumānijas pāri Colceriu/Coliban.
 
Katra komanda savā grupā aizvadīs piecas spēles un nākamie pretinieki būs atkarīgi no iepriekšējo spēļu rezultātiem. Ceturtdaļfinālos iekļūs katras grupas četri labākie pāri. Grupu turnīrs tiks aizvadīts līdz 19. martam, bet visas izslēgšanas spēles norisināsies svētdien, 20. martā.
 
Spēļu tiešraides būs pieejamas Livestream servisā: https://livestream.com/accounts/5181786/events/4895691 un spēļu rezultātiem būs iespējam sekot internetā: http://softpeelr.com/en/tournaments/292/.
 
Pilns spēļu grafiks pieejams šeit.
 
A grupa
HUN 1 – Palancsa/Kiss
HUN 4 – Szentannai/Hall
SUI 1 – Gribi/Gribi
CZE 1 – Nadherova/Bares
RUS 1 – Bryzgalova/Krushelnitsky
SWE 1 – Norberg/Stenberg 
LAT 1 – Regza/Regza
ROM 1- Colceriu/Coliban 
 
B grupa
HUN 2 – Szekeres/Nagy
HUN 3 – Kalocsai/Varga
LAT 2 – Rudzite/Zentelis
SCO 1- McCleary/McCleary
RUS 2 – Moiseeva/Dron
SWE 2 – Lundmann/Eskilsson 
AUT 1 – Toth/Wunderer
POL 1 – Walczak/Knebloch 

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji