Ventspilī aizvadīts kērlinga attīstības seminārs

Ventspils kērlings klubs ir bijis viens no aktīvākajiem jaunu spēlētāju piesaistē, un īpaši jāuzsver kluba spēja piesaistīt kērlingam jauniešus. Latvijas junioru vīriešu izlases sastāvā spēlē Anrijs Mukuss Briežkalns, junioru sieviešu izlases sastāvā Santa Blumberga un Tīna Siliņa. Nesen notikušajā turnīrā Riga Junior Open piedalījās vēl pa vienai Ventspils puišu un meiteņu komandai.

Tieši tāpēc sadarbībā ar Latvijas Kērlinga asociāciju Olimpiskā centra "Ventspils" ledus hallē 20. decembrī tika aizvadīts kērlinga seminārs, kurā piedalījās vairāk nekā 20 Ventspils kērlinga čempionāta dalībnieki.

Seminārā tika aizvadītas divas teorētiskās nodarbības "Kērlinga izslīdēšanas un beršanas tehnikas pamati" un "Kērlinga stratēģijas un taktikas pamati". Iegūtās teorētiskās zināšanas tika pilnveidotas praktiskajās nodarbībās uz ledus. Dalībniekiem bija iespēja arī uzdot interesējošos jautājumus un saņemt konsultācijas no Latvijas izlašu esošajiem vai bijušajiem spēlētājiem.

Treneris Artis Zentelis vadīja teorētiskās nodarbības, savukārt spēlētāji Ritvars Gulbis, Santa Blumberga, Ieva Rudzīte un Rasa Brūna dalījās pieredzē praktiskajās nodarbībās.

Fotogalerija no semināra pieejama šeit.

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji