Šonedēļ notiks starptautiskais kērlinga turnīrs Ziemassvētku kauss 2015
Šajā nedēļas nogalē, 12. un 13. decembrī, Ventspilī notiks starptautiskais kērlinga turnīrs "Ziemassvētku kauss 2015". Olimpiskā centra ”Ventspils” ledus arēnā kērlinga komandas jau 12. reizi cīnīsies par Ziemassvētku kausu. 
 
Turnīrā piedalīsies 16 komandas ar spēlētājiem no Latvijas, Baltkrievijas un Skotijas, tajā skaitā, Ventspils kērlinga klubu pārstāvēs piecas Ventspils čempionātā spēlējošas komandas - "Pērles" , "Lavīna", "Versija" un junioru komandas "UCT" un "VKK juniores", kā arī komanda "LAT juniores", kas vienlaicīgi ir arī Latvijas sieviešu junioru izlase. 
 
Kā ierasts kērlinga turnīros, vienotā konkurencē sacentīsies vīriešu, sieviešu un jauktās komandas. Spēles norisināsies pēc Pasaules Kērlinga Federācijas (WCF) noteikumiem. Katra komanda aizvadīs četras spēles. Sestdien, 12.decembrī, komandas spēles aizvadīs grupās (A un B). Pirmajā spēlē sacentīsies komandu pāri, kas izvēlēti iepriekš notikušas izlozes rezultātā. Jau pēc pirmās spēļu kārtas komandas tiks sarindotas vietu secībā (punkti, uzvarētie endi, akmeņi), iegūstot savus nākamo spēļu pretiniekus pēc nosacījuma - jo augstāka vieta, jo stiprāks pretinieks. Pēc divu spēļu rezultātiem, komandas tiks iedalītas Pirparkūku un Sniegpārsliņu grupā, kur pēc trešās spēles rezultātiem noskaidros astoņas komandas, kuras ceturtajā spēlē Zelta grupā cīnīsies par Ziemassvētku kausu un tradicionālo šī turnīra balvu – cūkas šņukuru. Atlikušās astoņas komandas Sudraba grupā cīnīsies par mazajiem Ziemassvētku kausiem.
 
SPĒLES:
12.decembrī
Plkst. 10:00 A grupa
Team Vaivods (LAT) - Team of Legends (LAT, BLR) 
Pērles (LAT) – Team Belarus (LAT, BLR) 
Team Bremanis (LAT) - VKK juniores (LAT) 
Lavīna (LAT) – Rudzīšu Kērlinga Klubs (LAT) 
 
 
Plkst. 12.30 B grupa
Team Rudos (BLR) - Coctail International (SCO, LAT) 
Latvian Young Boys (LAT) - LAT juniores (LAT) 
MADE (LAT) - UCT (LAT) 
Brothers (BLR) – Versija (LAT)
 
Plkst.15.00
A grupa – 2. spēle
 
Plkst.17.30
B grupa 2.spēle 
 
13. decembrī
Plkst. 
08:30 - Sniegpārsliņu grupa 
11:00 – Piparkūku grupa
13:45 - Sudraba grupa 
16:15 – Zelta grupa 
 
19:10 – Apbalvošana
 
 
Sacensību norisi finansiāli atbalsta Ventspils pilsētas dome un Latvijas kērlinga asociācija, ar kuras palīdzību ir papildināts arī halles kērlinga inventārs. Turnīru organizē Ventspils kērlinga klubs, sadarbojoties ar Olimpisko centru „Ventspils”.
 
Uz turnīra spēlēm skatītājiem ieeja bez maksas. Interesentiem tiks nodrošināta iespēja operatīvi sekot līdzi visu turnīra spēļu rezultātiem internetā Ventspils kērlinga kluba mājaslapā www.ventcurling.lv un Latvijas Kērlinga asociācijas mājaslapā www.curling.lv.
 
Ventspils kērlinga klubs

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji