Vīriešu izlase iemēģina Tallinas jauno kērlinga halli
Latvijas vīriešu izlase pagājušajās brīvdienās devās uz Tallinu izspēlēt treniņspēles ar Igaunijas vīriešu komandu un iemēģināt Tallinas jauno kērlinga halli.
 
Jaunā modernā halle apvieno 1 lielo ledus arēnu, 2 mazos hokeja ledus laukumus un 3 celiņu kērlinga halli. Ledus kērlinga hallē mūs pārsteidza ar savu ātrumu („māja” bija ~4,0 s "back-to-hog") un ļoti mazo akmens kritienu. Igauņi solīja, ka tuvākajā laikā apstrādās akmeņus un pludinās ledu, lai uzlabotu akmens kritienu un izlīdzinātu ledu.
 
Kopumā aizvadījām 4 spēles - divas sestdienā un divas svētdienā. Pirmā spēlē tika fiksēts neizšķirts. Otro spēli aizvadījām jaunā sastāvā, jo veselības problēmas no spēles izņēma Ritvaru un spēles vadīšanu uzņēmās Normunds. Spēli aizvadījām labi, bet tomēr piedzīvojām zaudējumu ar vienu akmeni. Svētdienā jau atkal visi ierindā un trešajā spēlē ļoti pārliecinoši tiek uzveikti igauņi.
 
Pēc 3 nospēlētām spēlēm kopvērtējumā ir neizšķirts un visa mikroturnīra rezultāts izšķiras pēdējā spēlē, kurā Igaunijas komanda, precīzāk komandas skips Martins, kas aizvadīja fantastisku spēli (~96% precizitāte) neatstāja nekādas cerības mums un izcīnīja pelnītu uzvaru.
 
Šonedēļ vīriešu izlase pāris dienas uzturēsies Latvijā un jau ceturtdien dosies uz Šveici, lai piedalītos SwissCup turnīrā, kas ir CCT tūres posms.
 
Aivars Avotiņš

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji