"Laimīgie" aizved Ventspils kausu uz Jelgavu!
Starptautisks kērlinga turnīrs ”Ventspils kauss 2015”, kas trīs dienas - no 27. līdz 29. augustam - notika Olimpiskā centra ”Ventspils” ledus arēnā, ir noslēdzies. No sešpadsmit turnīrā startējošām komandām ar dalībniekiem no sešām valstī (Dānijas, Latvijas, Lietuvas, Krievijas, Šveices un Vācijas), visveiksmīgākā un arī laimīgākā izrādījās Jelgavas kērlinga kluba komanda “Laimīgie” (skips Bruno Bārzdainis, Jānis Rēdlihs, Virginijus Baronas, Edgars Linužs), kam vienīgajai no visām komandām izdevās aizvadīt turnīru bez zaudējumiem. 
 
Otrajā vietā Rudzīšu kērlinga kluba komanda, kurā kopā ar Jāni Rudzīti, Daci Spilneri un Ritvaru Graumani startēja arī ventspilnieks Andris Janbergs. Trešo vietu turnīrā izcīnīja Latvijas sieviešu čempionvienība komanda “Nicoll/Regža” (skips Evita Regža, Dace Regža, Sabīne Jeske, Jeļena Rudzīte un ventspilniece Santa Blumberga). No četrām ventspilnieku komandām Zelta grupā, kurā norisinājās cīņa par Ventspils kausu, iekļuva komanda “Pērles”, kas kopvērtējumā izcīnīja astoto vietu.
 
Visus spēļu rezultāti un kopvērtējums pieejams Latvijas Kērlinga asociācijas mājaslapā.
 
Turnīrs notika ar Ventspils pilsētas pašvaldības un Latvijas Kērlinga asociācijas finansiālu atbalstu. To jau četrpadsmito reizi organizēja Ventspils kērlinga klubs, sadarbībā ar Olimpisko centru „Ventspils”. Organizatoriem prieks, ka turnīra dalībnieki arī šogad bija apmierināti ar sagatavotā kērlinga ledus kvalitāti, par ko Ventspils kērlinga klubs saka paldies Latvijas Kērlinga asociācijas ģenerālsekretāram Artim Zentelim, halles tehniskajam personālam, īpaši Harijam Šteinmanim, pašu kluba biedriem Andrim Janbergam, Jānim Birzniekam un Jurim Bondaram par ieguldīto darbu un entuziasmu. Paldies Dacei Ābelītei par organizatorisko darbu, kluba jauniešiem – Sonorai, Markusam, Intai, Kristīnei un Anrijam par atsaucību. Paldies visiem, kas palīdzēja turnīra veidošanā!
 
Pateicoties Olimpiskā centra “Ventspils” atsaucībai, kērlinga turnīra dalībniekiem bija iespēja iepazīties arī ar citām Olimpiskā centra sporta un atpūtas bāzēm – gan izbaudīt petankas spēles garšu Piedzīvojumu parkā, gan relaksēties Pludmales akvaparkā. Tās ir jau skaistas mūsu turnīra tradīcijas, kuras noteikti nebūtu tik piepildītas bez atsaucīgajiem un draudzīgajiem turnīra dalībniekiem!
 
Uz tikšanos nākamgad - piecpadsmitajā Ventspils kausa izcīņas turnīrā! 
 
Inga Apmane,
Ventspils kērlinga kluba prezidente 

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji