Noskaidroti ratiņkrēslu kērlinga čempioni
No 24. līdz 26. aprīlim Kērlinga halle Rīgā, Biķernieku ielā 121h tika aizvadīts otrais Latvijas ratiņkrēslu kērlinga čempionāts, kurā piedalījās trīs komandas.
 
Kērlingisti aizvadīja divu apļu spēles pēc kura divas labākas vienības cīnījās finālā līdz divām uzvarām. Komanda ar vismazāko pieredzi JKK/Valainis no Daugavpils piedzīvoja zaudējumus visās četrās spēlēs un ieņēma trešo vietu, savukārt KKR/Briedis un JKK/Dimbovskis abas reizes apspēlēja Daugavpils komandu, bet savstarpējās spēlēs tika fiksēts neizšķirts 1:1.
 
Pirmajā finālspēle JKK/Dimbovskis bija izvirzījušies pārliecinoši vadībā ar 6:1, tomēr pēdējos trijos endos izlaida pārsvaru un zaudēja 6:8. Otrajā spēlē ar 7:4 uzvarēja JKK/Dimbovskis un viss izšķīrās trešajā spēlē.
 
Līdzvērtīgā cīņā aizvadot spēles pirmo pusi, ar minimālu pārsvaru 3:2 pārtraukumā devās KKR/Briedis. Nākamajos divos endos JKK/Dimbovskis izvirzījās vadībā 6:3, bet septītajā endā pretinieku panāca neizšķirtu 6:6. Astotā enda pēdējā metienā KKR/Briedis komanda mēģināja iestumt savu akmeni tuvāk centram, tomēr metiens sanāca mazliet par vāju, ļaujot komandai JKK/Dimbovskis pirmo reisi kļūt var Latvijas čempioniem - 7:6.
 
Līdz ar šo panākumu komanda JKK/Dimbovskis (Aleksandrs Dimbovskis, Oļegs Lihuta, Aleksandrs Vitohins, Jūlija Korotkova, Jurijs Volgins un trenere Ieva Krusta) pārstāvēs Latviju Pasaules čempionāta kvalifikācijā, kas 2015. gada 7.-12. novembrī norisināsies Lohjā, Somijā.
 
Visu spēļu rezultāti pieejami šeit.
 
Attēli no sacensībām pieejami Fotogalerijā.
JKK rulzzzzzz!
2015-04-27 12:35:16

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji