Piektdien startēs Baltijas Junioru čempionāts

No 17. līdz 19. aprīlim Kērlinga hallē Rīgā, Biķernieku ielā 121h tiks aizvadīts Baltijas junioru kērlinga čempionāts, kas vienlaicīgi būs arī Latvijas junioru kērlinga čempionāts.

Gan meiteņu, gan puišu konkurencē piedalīsies 4 komandas, kas aizvadīs viena apļa spēles. Izslēgšanas spēlēs tiksies grupu turnīra 1.-4. vieta un 2.-3. vieta, uzvarētājiem iekļūstot finālā un zaudētājiem cīnoties par 3. vietu.

Meiteņu konkurencē startēs viena Igaunijas komanda, divas Latvijas meiteņu komandas no Ventspils un viena Latvijas jauktā junioru komanda. Puišu konkurencē sacentīsies 2 Latvijas komandas no Talsu un Ventspils kērlinga klubiem, kā arī pa vienai Igaunijas un Lietuvas komandai.

Apvienotais Baltijas Junioru čempionāts tiek rīkots pirmo reizi ar mērķi popularizēt kērlingu junioru un jauniešu vidū, veicinot kērlinga attīstību Baltijas valstīs. Latvijas komandas vienlaicīgi cīnīsies arī par Latvijas čempionu titulu.

Pilns spēļu grafiks pieejams šeit.

Spēļu rezultāti on-line režīmā būs pieejami Latvijas Kērlinga asociācijas mājaslapā, video tiešraidē būs iespējams sekot šeit

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji