Latvijas kērlinga čempionātā uzvar A41/Gulbis un Nicoll/Regža
Latvijas kērlinga čempionāts vīriešiem un sievietēm 15. februārī noslēdzās ar vīriešu komandas A41/Gulbis un sieviešu komandas Nicoll/Regža uzvarām.
 
A41/Gulbis spēlē pret TKK/Veidemanis jau spēles pirmajos divos endos ieguva vadību 5:0, ko pārliecinoši noturēja līdz spēles beigām, uzvarot astoņos endos 9:5. Spēlē par trešo vietu HNI/Trukšāns ar 10:4 pārspēja SK OB/Regža.
 
Sieviešu finālā pēc pirmajiem trīs endiem Nicoll/Regža ieguva vadību 3:0 spēlē pret LKK/Mača, bet pēc nākamajiem trijiem endiem jau nonāca iedzinējos 3:4. Spēles lūzuma punkts tika panākts 7. endā, kad Evitas Regžas vadītā komanda guva 4 punktus un izvirzījās vadībā 7:4. LKK/Mača spēja vienu punktu atgūt, bet spēle noslēdzās devītajā endā ar Nicoll/Regža uzvaru 12:5. Spēlē par trešo vietu  LKK/Linde ar 8:7 pārspēja JKK/Rudzīte komandu.
 
Latvijas Kērlinga čempionātā piedalījās 8 vīriešu un 7 sieviešu komandas, no kurām 4 spēcīgākās sacentās finālturnīrā.
 
Latvijas čempioni vīriešu un sieviešu konkurencē izcīnījuši tiesības pārstāvēt valsti Eiropas kērlinga čempionātā, kas no 20. līdz 28. novembrim notiks Esbjergā, Dānijā.
 
Fināla zaudētājiem Latvijas Kērlinga asociācija apmaksās ar dalību Eiropas Kērlinga tūres posmā saistītos izdevumus 2500 EUR apmērā, savukārt visām komandām, kas iekļuva spēcīgāko četriniekā, būs iespēja bez maksas no 20. līdz 30. martam piedalīties Kanādas speciālista Mervin Fonger vadītajā treniņnometnē Rīgā, Kērlinga hallē.
 
Visas spēles tika aizvadītas Kērlinga hallē Rīgā, Biķernieku ielā 121h. Spēļu rezultāti pieejami LKA mājaslapā www.curling.lv. Attēli no finālturīra pieejami sadaļā Galerija.
 
Kopvērtējums vīriešiem:
1. A41/Gulbis
2. TKK/Veidemanis
3. HNI/Trukšāns
4. SK OB/Regža
5. Junkers/Smilga
6. RICC/Gray
7. JKK/Rēdlihs
8. JKK/Bērziņš
 
Kopvērtējums sievietēm:
1. Nicoll/Regža
2. LKK/Mača
3. LKK/Linde
4. JKK/Rudzīte
5. RKK/Kāpostiņa
6. JKK/Trubačs-Boginska
7. TKK/Bremane

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji