Ziemassvētku kausu Ventspilī izcīna HNĪ
Aizvadītajā nedēļas nogalē Olimpiskā centra “Ventspils” ledus hallē norisinājās Ventspils kērlinga kluba organizētais starptautiskais kērlinga turnīrs „Ziemassvētku kauss 2014”, kas notika jau 11. reizi. Šogad par kausu un tradicionālo turnīra balvu – cūkas šņukuru – cīnījās 14 komandas ar dalībniekiem no Baltkrievijas, Igaunijas un Latvijas.
 
Divu turnīra dienu laikā katra no komandām aizvadīja četras spēles, sākotnēji cīnoties ielozētās apakšgrupās, bet pēc trīs spēļu rezultātiem – Zelta un Sudraba grupās.
 
Par turnīra uzvarētājiem kļuva komanda “Hanza nekustamie īpašumi” (M.Trukšāns, S.Buholcs, D.Pētersons, R.Jeske), kas izšķirošajā spēlē parādīja kārtīgu cīnītāju raksturu, un laužot spēles gaitu, ar rezultātu 9:5 uzvarēja Igaunijas komandu “Pyeongchang 2018” (skips R.K.Pȁll), kopvērtējumā atstājot to ceturtajā vietā. Otro vietu turnīrā izcīnīja Latvijas un Baltkrievijas apvienotā komanda “The team of Legends” (skips Br.Bārzdainis), kas finālā ar rezultātu 8:5 uzvarēja ļoti labu sniegumu demonstrējošo komandu ratiņkrēslos ”Alliance” (skips A.Dimbovskis). Trešā vieta Rīgas Sporta kluba “OB” komandai “Latvian Young Boys” (skips A.Regža). 
 
Ventspils komandas uzvarēja Sudraba grupā – 1.vietā komanda “Pērles”, otrajā vietā jauktā junioru komanda “Svētdieņi”, trešajā vietā “Lavīna”. Turnīrs bija labs rūdījums arī jaunajai meiteņu junioru komandai “Quattro”. 
 
Ventspils kērlinga klubs saka paldies visiem turnīra atbalstītājiem – Ventspils pilsētas domei, SIA «Pilsbūve», Olimpiskajam centram „Ventspils”, Latvijas Kērlinga asociācijai un SIA «Kērlinga halle». 
 
Turnīra „Ziemassvētku kauss 2014” visu spēļu rezultāti un kopvērtējums skatāms Latvijas Kērlinga asociācijas mājaslapā http://curling.lv/turniri/ventspils-christmas-cup/.
 
Inga Apmane,
Ventspils kērlinga klubs
 
 
Foto: J.Presņikovs

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji