Sākas pieteikšanās Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīram sievietēm

Ņemot vērā, ka pagājušā gada Latvijas čempionāta divas labākās komandas atteicās no tiesībām startēt Eiropas čempionātā kērlingā sievietēm, 2014./2015. gada LKA sezonas kalendārajā plānā no 24. līdz 28. septembrim ir paredzēts aizvadīt kvalifikācijas sacensības. Komanda, kas uzvarēs kvalifikācijā, izcīnīs tiesības pārstāvēt Latviju 2014. gada Eiropas kērlinga čempionātā sievietēm un 2015. gada Pasaules kērlinga čempionātā sievietēm, ja šādas tiesības tiek izcīnītas, ievērojot noteikumus, kas nosaka principus pēc kādiem tiek veidotas nacionālās izlases.

Sacensībām var pieteikties ikviena Latvijas sieviešu komanda, kas ir gatava nacionālās treneres Karri Willms vadībā aizvadīt sagatavošanās posmu (2 komandu treniņi nedēļā, 1 individuālais treniņš nedēļā, 1 fiziskās sagatavotības nodarbība nedēļā, psihologa apmeklējumi pēc nepieciešamības, stratēģijas nodarbības pēc nepieciešamības, dalība 2 ārvalstu turnīros) un startēt Eiropas čempionātā.

Spēles tiks aizvadītas saskaņā ar WCF noteikumiem, izspēlējot 10 endu spēles.

Dalības maksa tiek noteikta 160 EUR. Par katru komandā reģistrēto spēlētāju, kas nav sasniedzis 21 gada vecumu, tiek piemērota 20 EUR atlaide.

Pieteikties kvalifikācijas sacensībām iespējams līdz 2014. gada 5. septembrim, nosūtot pieteikumu sacensību organizācijas komitejai uz e-pastu curling@curling.lv un oriģinālu atstājot Kērlinga hallē, Biķernieku ielā 121 Latvijas Kērlinga asociācijas dokumentu kastē.

Pilens sacensību nolikums pieejams šeit.

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji