Sākas pieteikšanās "Ventspils kausam 2014"
Sveicināti, kērlingisti!

Esat laipni aicināti Ventspilī 28. – 30.augustā piedalīties starptautiskajā turnīrā „Ventspils kauss 2014”!

Jau trīspadsmito gadu Ventspils kērlinga klubs, sadarbībā ar Olimpisko centru „Ventspils”, organizē kērlinga turnīru „Ventspils kauss”, kas, tāpat kā visus iepriekšējos gadus, notiks Olimpiskā centra „Ventspils” ledus hallē, kas pagājušajā gadā tika rekonstruēta, krietni uzlabojot ledus kvalitāti. Turnīra ledus sagatavošanas konsultants - kērlinga ledus meistars Artis Zentelis.

Ventspils kausa izcīņā tiek gaidītas 16 - 20 komandas, katrai komandai garantētas 5 spēles. Turnīra sākums – ceturtdienas vakarā, 28.augustā plkst.17:00, noslēgums - sestdienas vakarā, 30.augustā ar apbalvošanas pasākumu un kopīgu atpūtas vakaru.

Jūsu pieteikumus gaidīsim līdz 2014.gada 10.augustam - aizpildīta pieteikuma anketa nosūtāma uz e-pastu: dace.abelite@gmail.com.

Vairāk par turnīra „Ventspils kauss 2014” norisi lūdzam skatīt pielikumā, kā arī Ventspils kērlinga kluba mājas lapā www.ventcurling.lv vai https://www.facebook.com/VentspilsCurlingCup .

Papildus informācija pa tālruni +371 26327775, Dace Ābelīte.

Šī ir ne tikai lieliska iespēja piedalīties kērlinga turnīrā, bet arī apmeklēt sportam un ģimeņu atpūtai draudzīgu pilsētu Baltijas jūras krastā http://www.visitventspils.com/en/start/ .


Uz tikšanos Ventspilī,
Jūsu Ventspils kērlinga klubs

 

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji