Latvijas čempionātā individuālajā kērlingā uzvar Rihards Jeske

Devītajā čempionātā individuālajā jeb punktu kērlingā 19. aprīlī piedalījās septiņi dalībnieki vīriešu konkurencē un viena dāma.

Vīriešu konkurencē jau pēc pirmās sesijas par līderi ar 23 punktiem kļuva Rihards Jeske, saglabājot līderpozīcijas līdz pat pirmajai fināla sesijai. Tajā Pēterim Šveisbergam izdevās izcīnīt 23 puktus, izvirzoties kopvērtējumā ar 92 punktiem. Pirms izšķirošās otrās fināla sesijas tikai par pieciem punktiem atpalika Rihards Jeske un Jānis Rudzītis.

Pēdējā sesijā ar dienas labāko punktu summu (26 punkti no 30 iespējamajiem) par uzvarētāju ar 113 punktiem kļuva Rihards Jeske. Otro vietu ar 106 punktiem ieņēma Pēteris Šveisbergs, trešajā vietā ar 99 punktiem Jānis Rudzītis.

Pilns kopvērtējums pieejams šeit.

Latvjas individuālā kērlinga čempionāta pamatturnīrā tika aizvadītas 4 sesijas, pēc tam visi dalībnieki piedalījās finālturnīrā, kur tika aizvadītas vēl divas sesijas. Katrā sesijā tika izspēlētas sešas kombinācijas. Katru kombināciju varēja izpildīt divas reizes, labāko rezultātu ieskaitot kopvērtējumā. Atkarībā no precizitātes, par katru kombināciju bija iespējams iegūt 0-5 punktus.

Visas čempionāta spēles tika aizvadītas Kērlinga hallē Rigā, Biķernieku ielā 121h.
 
Kopvērtējums vīriešiem:
1. vieta - 113 Rihards Jeske 
2. vieta - 106 Pēteris Šveisbergs
3. vieta - 99  Jānis Rudzītis
4. vieta - 97  Ainārs Gulbis
5. vieta - 80  Jānis Redlihs
6. vieta - 80  Ansis Regža
7. vieta - 68  Andris Bremanis (sen.)
 
Kopvērtējums sievietēm:
1. vieta - 58  Sabīne Jeske

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji