Junioru čempionātā uzvar Talsu komandas

Latvijas čempionātā junioriem no 2014. gada 11. līdz 13. aprīlim gan vīriešu, gan sieviešu konkurencē piedalījās pa divām komandām, kas pārstāvēja Talsu un Ventspils kērlinga klubus. Komandas aizvadīja spēles līdz trīs uzvarām.

Par nelielu pārsteigumu Ventspils komandas parupējās jau pirmajās spēlēs, kad gan puišu, gan meiteņu komandas izcīnīja uzvaras.

Ventpils puišiem tā gan bija vienīgā uzvara - pārliecinoši zaudētas nākamās divas spēles un traumas VKK/Puriņš komandai lika izstāties no čempionāta. Ar tehnisko uzvaru četurtajā spēlē par čempioniem kļuva TKK/Bremanis.

Dāmu cīņas gan aizritēja daudz spraigāk. Pēc zaudējuma pirmajā spēlē, nākamās divas uzvarēja TKK/Laiviņa, bet ceturtajā spēlē atkal uzvara VKK/Blumberga komandai. Viss izšķirās piektajā spēlē. Pirmajos divos endos pa punktam nozaga VKK/Blumberga, bet turpinājumā dominēja TKK/Laiviņa, izcīnot uzvaru spēlē ar 10:3, tādējādi kļūstot par šā gada Latvijas čempionēm.

Latvijas čempionāta uzvarētājkomandas izcīnījušas tiesības pārstāvēt Latviju Eiropas Junioru izaicinājuma kausā, kas 2015. gada 3.-8. janvārī notiks Prāgā, Čehijā. 

 

Visi spēļu rezultāti un kopvērtējums pieejams šeit (puiši) un šeit (meitenes).

Paldies par lielisko čempionāta organizāciju un spraigajām spēlēm! Nākamajā gadā ceram redzēt vairāk komandu un līdzjūtēju! :)
2014-04-14 10:05:35

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji