Riga Open 2013

Šajā nedēļas nogalē norisināsies Latvijas 2013./2014. gada kērlinga sezonas pirmās sacensības – starptautiskais kērlinga turnīrs „Riga Open 2013”. Šis būs jau trešais gads, kad sacensību sezonu „Kērlinga Hallē” atklāj Riga Open turnīrs un šogad mēs varam lepoties ar ļoti spēcīgu turnīra dalībnieku sastāvu. Riga Open 2013 piedalīsies kopumā divpadsmit augsta līmeņa komandas no septiņām valstīm – Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Norvēģijas, Dānijas, Baltkrievijas un Ungārijas kā arī viena starptautiska komanda. Kā spilgtākie dalībneiki ir jāmin četru jaukto komandu kērlinga izlases (Latvijas, Igaunijas, Dānijas un Ungārijas), Norvēģijas nacionālā kērlinga čempionāta otrās vietas ieguvēji Team Høiberg, kuri valsts čempionātā piekāpās tika vienai no pasaules slavenākajām kērlinga komandām – Team Ulsrud, Latvijas vīriešu un sieviešu kērlinga izlases (NICOLL/Regža un A41/Gulbis) kā arī Lietuvas vīriešu izlase un Baltkrievijas sieviešu izlase.

Pagājušajā gadā par Riga Open 2012 uzvarētājiem kļuva Jelgavas Kērlinga Klubu pārstāvošā komanda JUNKERS/Smilga, kuri finālā uzveica 2013./2014. gada Latvijas sieviešu kērlinga izlasi NICOLL/Regža.

Komandas sākotnēji tiks sadalītas trīs grupās un aizvadīs trīs grupu apļa spēles. Pēc grupu apļa spēlēm tiks aizvadīti pusfināli un fināli kuros noskaidros komandu gala rangu. Grupu apļa un pusfināla spēles tiks aizvadītas 23. un 24. augustā, savukārt finālspēles norisināsies 25. augustā. Spēles par godalgām paredzēts sākt 25. augusta pulksten 14:00. Visas Riga Open 2013 spēles norisināsies „Kērlinga Halle” telpās Biķernieku ielā 121h, Rīgā.

Pilns spēļu kalendārs un iespēja sekot līdzi visām spēlēm, ar online video un rezultātu palīdzību ir Latvijas Kērlinga Asociācijas mājaslapas www.curling.lv sadaļā „Turnīri/Riga Open”

Latvijas Kērlinga Asociācija organizē starptautisko kērlinga turnīru Riga Open 2013 ar Rīgas Domes Izglītības, Kultūras un Sporta departamenta atbalstu.

Latvijas Kērlinga Asociācijas ģenerālsekretārs
Roberts Birznieks

 

Kas uzvareeja? :)
2013-08-31 21:14:42
Man sanāk 8 valstis (BLR & INT) :). Laikam pirmo reizi turnīrā KH tik daudz dalībvalstu !!! Veiksmi visiem - atstāt kausu Latvijā !!! :)
2013-08-22 11:43:49

Ģenerālsponsori

Atbalstītāji