Sākas pieteikšanās Latvijas kērlinga čempionātam vīriešu un sieviešu konkurencē

 

Saskaņā ar Latvijas Kērlinga asociācijas 2012./2013.gada sezonas kalendāro plānu Latvijas čempionātu vīriešu un sieviešu konkurencē plānots aizvadīt 2012.gada 1., 2.,7.,9. decembrī (B grupas spēles) un 2013. gada 18., 19., 20., 26., 27. janvārī, 2., 3., 9., 10., 16., 17., 23., 24. februārī (A grupas spēles), 2., 3. martā (fināli). Precīzs čempionāta kalendārs tiks sastādīts pēc pieteikuma termiņā beigām (atkarīgs no komandu skaita). 

Saskaņā ar nolikumu, ja piesakās 9 (deviņas) vai vairāk komandas, tad tiek rīkots B grupas turnīrs. Komandas, kas izcīnīja pirmās sešas vietas pagājušā gada čempionātā, automātiski nodrošina dalību A grupā. Pārējām komandām ir jāstartē B grupā, no kuras divas labākās komandas izcīnīs tiesības piedalīties A grupas turnīrā. 

Dalības maksa apmērs tiks noteikts atkarībā no pieteikto komandu skaita, bet tas nebūs lielāks kā Ls 475 no komandas. 

Dalības maksas samaksas noteikumi (apjoms un termiņi) tiks paziņoti līdz 2012.gada 15.novembrim. 

Visas spēles norisināsies Rīgā, Kērlinga hallē Biķernieku ielā 121h. 

Komandu pieteikumi dalībai Latvijas čempionātā vīriešu un sieviešu konkurencē, jāiesniedz nosūtot uz e-pastu: lc@curling.lv vai curling@curling.lv vai iesniedzot personīgi Kērlinga hallē līdz 2012.gada 10.novembrim. 

Pieteikums dalībai Latvijas kērlinga čempionātā šeit.

Latvijas kērlinga čempionāta nolikums, komandu vizuālās identitātes noteikumi un cita noderīga informācijas par čempionātu ir atrodama sadaļā „Kērlings Latvijā / Dokumenti”.

Latvijas Kērlinga asociācijas ģenerālsekretārs
Roberts Birznieks

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji