Latvijas sieviešu izlase atgrizusies no Kanādas

 

Latvijas sieviešu izlases ir noslēgusi savu pēdējo treniņnometnes posmu – dalību MNP Charity Classic turnīrā Medicine Hat kērlinga klubā Albertas provincē. MNP Charity Classic ir ASHAM World Curling Tour posms un attiecīgi tajā piedalījās augstākās raudzes sieviešu komandas – Ķīnas izlase (skips - Bingyu Wang), Korejas izlase (skips – Ji-sun Kim) kā arī vairākas Kanādas spēcīgākās sieviešu kērlinga komandas. Par komandas dalību turnīrā stāsta komandas dalībniece Dace Munča:

„Ceturtdien pēcpusdienā atbraucām uz Medicine Hat, lai piedalītos turnīrā MNP Charitty Classic. Turnīrā piedalās 28 sieviešu un 26 vīriešu komandas no Kanādas, Japānas, Ķīnas, Korejas un Latvijas. Turnīra balvu fonds pēc komandu izvēles var tikt ziedots"Bērnu vēlmju fondam". Turnīra ietvaros tiek organizēta izsole, kur dalībnieki izsola savu vai komandas priekšmetu un iegūtie līdzekļi tiek ziedoti fondam.
Tika aizvadīta pirmā turnīra diena, kuras laikā tika nospēlētas divas spēles. Pirmo spēli spēlējām ar Terīnas Hamiltonas ( Teryn Hamilton) komandu,kurā guvām pārliecinošu uzvaru. Tāds bija mūsu uzstādījums un mērķis, jo zinājām, ka tas mums nodrošina iespēju nākamo spēli spēlēt pret Šerilu Bernardu ( Cheryl Bernard) - Vankūveras Olimpisko spēļu sudraba medaļas ieguvēju. Otrā spēle bija ļoti interesanta un līdzvērtīga, kas neļāva pretinieka komandai atslābt. Pirms pēdējā enda rezultāts bija neizšķirts un Šerila Bernarda guva uzvaru izpildot precīzi savu pēdējo metienu.

Ar sveicieniem no Medicine Hat.”

Nākamājās divās spēlēs (MNP Charity Classic tiek spēlēts pēc triple knock out izspēles) Ivetas Stašas – Šaršūnes komanda piedzīvoja zaudējumus divām Albertas provinces pārstāvēm – Team Tanilla Doyle un Team Lisa Johnson.

Latvijas sieviešu kērlinga izlase apmeklēja Kanādu gatavojoties 2012. gada Eiropas kērlinga čempionātam Zviedrijas pilsētā Karlstādē un 2013. gada Pasaules kērlinga čempionātam, kurš norisināsies Rīgā.

Latvijas Kērlinga asociācijas ģenerālsekretārs
Roberts Birznieks

Ģenerālsponsori

Atbalstītāji