2013.gada Pasaules sieviešu čempionāta organizācijas komitejas aktuālā informācija

 

Pagājis vairāk kā gads kopš Pasaules kērlinga federācija piešķīra tiesības rīkot 2013.gada sieviešu čempionātu Latvijā, Rīgā (tiesības piešķīra 2011.gada 19.augustā). Gads, kas organizācijas komitejai aizritējis ļoti ātri, gads, kurā ir radusies pilnīga izpratne par to ko no mums gaida Pasaules federācija, sportisti un kērlinga līdzjutēji. Laiks, kurā no sajūsmas par augsto novērtējumu esam iegrimuši darāmo darbu plānošanā un izvērtēšanā.

Pēc garām diskusijām ar WCF esam vienojušies par Čempionāta logo izskatu un pilnā režīmā ir „palaista” arī Čempionāta mājas lapa, kuru visi laipni gaidīti apmeklēt (http://www.wwcc2013.curlingevents.com/home). Esam sagatavojuši mediju un aktivitāšu plānu, lai popularizētu Čempionātu, turpinām aktīvu sadarbību ar valsts un pašvaldības institūcijām par finansējuma un atbalsta piesaisti, ir piesaistīti pirmie tehniskie sponsori.

Augusta beigās Rīgu apmeklēja WCF Sporta Direktors Kīfs Vendorfs un WCF pārstāvis Skots Arnolds, kuri detalizēti pētīja gatavību Čempionātam no sportista, tiesnešu un oficiālo personu viedokļa. Delegācija, kā jau ierasts, apmeklēja ledus halli, viesnīcas, kopīgi izbraucām maršrutu starp viesnīcām un ledus halli. Diskusijās pieslīpējām pēdējās neskaidrības, kas bija saistītas ar Čempionātu, no tādām detaļām – kādam savienojumam jābūt datoram ar laika rādīšanai paredzēto displeju līdz halles tehniskajai specifikācijai, cik liels svars ir jāiztur griestu konstrukcijām TV aparatūras novietošanai. Kopumā organizācijas komiteja eksāmenu ir izturējusi un pārbaudes delegācija no Rīgas aizbrauca apmierināta.

Pirms pieteikties par brīvprātīgo daudzi jautā- kas mums būs jādara? Brīvprātīgā darba unikālā iespēja ir piedalīties pasaules čempionāta organizēšanā, līdzdarboties sava hobija popularizēšanā Latvijā un pasaulē, būt kopā ar pasaules labākajiem kērlingistiem. Darāmo darbu saraksts ir garš- palīdzība ledus gatavošanā, laika ņemšanā, spēles laukuma uzraudzībā, statistiķa darbs, palīdzība TV personālam, tulkošana, darba organizācija kērlinga popularizācijas pasākumos B hallē, palīdzība plūsmu organizēšanā hallē, darbs akreditācijas un informācijas centrā, darbs pie biļešu tirdzniecības, transporta, ēdināšanas pakalpojumu sniegšanā. Šis ir tikai īss ieskaits darbos, kas būs nepieciešami, to saraksts ar katru mēnesi papildinās. Esam paredzējuši nodarbināt 135 brīvprātīgos, taču pašreiz pieteikušies ir tikai 50- Jūs mums esat nepieciešami! Katrs brīvprātīgais tiks nodrošināts ar ēdināšanu un reprezentatīvo komplektu (formas jaka, polo krekls un nozīmīte), kā arī virkni neaizmirstamu iespaidu un pieredzes.

Palīdzība ir nepieciešama arī informatīvā jomā, ja Jūs dodaties uz turnīriem ārzemēs, paņemat līdzi sagatavoto informāciju par dzīvošanas paketēm līdzjutējiem un izdaliet tos saviem ārvalstu draugiem! Materiālus par paketēm (gan drukātus, gan elektroniski) iespējams saņemt no LKA ģenerālsekretāra Roberta Birznieka (curling@curling.lv)

 

2013. gada Pasaules Kērlinga Čempionāta Sievietēm
Organizācijas Komitejas pirekšsēdētājs
Kārlis Smilga

Ģenerālsponsori

Atbalstītāji