Tiks noskaidroti Latvijas kērlinga čempionāta finālturnīra dalībnieki

Šajā nedēļas nogalē, 18. un 19. februārī, Kērlinga Hallē tiks aizvadītas pēdējas Latvijas kērlinga čempionāta grupu spēles pēc kurām tiks noskaidrotas četras labākās vīriešu un dāmu komandas, kuras piedalīsies finālturnīra spēlēs.

Vīriešu konkurencē izredzes uz iekļūšanu labāko četriniekā ir piecām komandām. Pirms pēdējām spēlēm vīriešu konkurencē līderpozīcijā atrodas pieckārtējie Latvijas kērlinga čempioni Klubs A41 / Gulbis, kuri vienpadsmit aizvadītajās spēlēs ir izcinījuši deviņas uzvaras. Otro vietu kopvērtējumā dala Sporta Klubs OB / Regža un JUNKERS / Smilga un abām komandām ir astoņas uzvaras un trīs zaudējumi. Cīņā par pēdējo, ceturto, finālturnīra vietu piedalīsies Hanza Nekustamie Īpašumi / Trukšāns un Jelgavas Kērlinga klubs / Bušmanis, kurām abām sākoties pēdējo spēļu kārtai ir septiņas uzvaras un  četri zaudējumi.

Sieviešu konkurencē kopvērtējuma tabulā situācija ir vēl interesantāka – iespēju iekļūt labāko četriniekā saglabā visas piecas komandas. Cīņa par primo vietu kopvērtējumā notiek starp Sporta Klubu OB pārstāvošo NICOLL / Regža  un Jelgavas Kērlinga klubs / Staša-Šaršūne komandām, kurām abām ir viens zaudējums aizvadītajās čempionāta spēlēs, bet Stašas-Šaršūnes komanda pagaidām ir aizvadījusi vienu spēli mazāk. Kopvērtējuma trešajā vietā atrodas Latvijas Kērlinga klubs / Mača ar neitrālu bilanci trīs uzvaras un trīs zaudējumi sešās spēlēs, bet viņām uz papēžiem min vēl viena Latvijas Kērlinga kluba komanda Latvijas Kērlinga klubs / Linde, kurai ir divas uzvaras un četri zaudējumi. Kopvērtējumu noslēdz, bet tik un tā saglabā teorētiskas iespējas iekļūt labāko četriniekā, Kērlinga Klubs Rīga / Pētersone, kurām vēl nav ne vienas uzvaras.

Latvijas kērlinga čempioni tiks noskaidroti 2012. gada 25. februārī, kad norisināsies izšķirošās spēles kurās nosakidros Latvijas kērlinga čempionāta finālspēļu dalībniekus. Zelta medaļu spēles savukārt ir paredzētas 26. februāra pulksten 15:00. Visas Lavijas kērlinga čempionāta spēles tiek aizvadītasKērlinga Hallē, Biķernieku ielā 121h, Rīgā.

Latvijas kērlinga čempionāta uzvarētāji iegūst arī tiesības pārstāvēt Latviju Eiropas kērlinga čempionātā, kurš 2012. gadā norsināsies Zviedrijas pilsētā Karlstādē no 7. līdz 15. decembrim. Sieviešu konkurences uzvarētājas arī izcīnīs tiesības, kā organizētājvalsts pārstāves, piedalīties 2013. gada Pasaules Sieviešu kērlinga čempionātā (World Womens Curling Championship 2013), kurš norisināsies Rīgā, Volvo Sporta Centrā, no 2013. gada 16. līdz 24. martam.

Pilns čempionāta spēļu grafiks ir pieejams šeit.

Online video un rezultāti ir pieejami Latvijas Kērlinga asociācijas mājas lapā www.curling.lv. Aizvadīto spēļu rezultāti un kopvērtējums ir atrodami sadaļās „Čempionāti/Vīrieši”  vai  „Čempionāti/Sievietes”


Latvijas Kērlinga asociācijas ģenerālsekretārs
Roberts Birznieks

 

Ģenerālsponsori

Atbalstītāji