Nedēļas nogalē turpināsies Latvijas čempionāta spēles

 

Šajā nedēļas nogalē, 28. un 29. janvārī, Rīgā, Kerlinga Hallē turpināsies 2012. gada Latvijas kērlinga čempionāta izspēle. Kopumā šajā nedēļas nogalē ir paredzētas 12 spēles vīriešu konkurencē un astoņas spēles dāmu konkurencē.

Sestdien pulksten 11:00 tiksies pirmās četras vīriešu kopvērtējuma komandas – ar spēkiem mērosies Klubs „A41” / Gulbis (skips – Ritvars Gulbis, Ainārs Gulbis, Normunds Šaršūns, Aivars Avotiņš) un Sporta Klubs OB / Regža (skips – Ansis Regža, Arnis Veidemanis, Aldis Abrickis, Jānis Puls, Einārs Vilcāns), bet uz blakus laukuma tiksies pagaidām vēl neuzvarētie Hanza Nekustamie Īpašumi / Trukšāns (skips – Mārtiņs Trukšāns, Jānis Rudzītis, Sandris Buholcs, Rihards Jeske, Didzis Pētersons) un ar otras spēles komandām otro vietu dalošie JUNKERS / Smilga (skips – Kārlis Smilga, Artis Zentelis, Jānis Klīve, Jānis Laizāns, Roberts Krusts). Vīriešu konkurencē spēles sestdien un svētdien ir paredzētas pulksten 11:00; 14:00 un 20:00.

Šī nedēļas nogale iezīmē arī pilnvērtīgu sieviešu komandu spēļu grafiku. Pirmās spēles sieviešu konkurencē ir paredzētas 28. janvāra pulksten 08:00, kad tiksies Jelgavas Kerlinga Klubs / Staša-Šaršūne (skips – Iveta Staša-Šaršūne, Zanda Bikše, Ieva Krusts, Una Ģērmane, Dace Munča)   ar Latvijas Kērlinga Klubs / Linde (skips – Iluta Linde, Maija Prozorovica, Kitija Zaķe, Līga Caune) un uz blakus laukuma tiksies NICOLL / Regža (skips – Evita Regža, Dace Regža, Ieva Bērziņa, Žaklīna Litauniece) ar Latvijas Kērlinga Klubs / Mača (skips – Ineta Mača, Elēna Kāpostiņa, Ieva Rudzīte, Sabīne Vīksne, Rasa Lubarte). Otrās dienas spēles dāmām ir paredzētas pulksten 17:00.

Pēc 28. un 29. janvāra spēlēm komandām tiks dots neilgs brīdis atelpai un taktiskām izmaiņām un Latvijas kērlinga čempionāta spēles atsāksies 11. un 12. februārī. 18. un 19. februāri tiks aizvadītas pēdējās apļa turnīra spēles. Latvijas čempionāta finālspēles vīriešu un sieviešu konkurencē tiks aivadītas 25. un 26. februārī. Zelta medaļu spēles savukārt ir paredzētas 26. februāra pulksten 15:00. Visas Lavijas kērlinga čempionāta spēles tiek aizvadītasKērlinga Hallē, Biķernieku ielā 121h, Rīgā.

Atgādināsim, ka Latvijas kērlinga čempionāta uzvarētāji iegūst arī tiesības pārstāvēt Latviju Eiropas kērlinga čempionātā, kurš 2012. gadā norsināsies Zviedrijas pilsētā Karlstādē no 7. līdz 15. decembrim.

Pilns čempionāta spēļu grafiks ir pieejams šeit.

Visu speļu rezultātus online ir iespējams seot Latvijas Kērlinga asociācijas mājas lapā www.curling.lv. Aizvadīto spēļu rezultāti un kopvērtējums ir atrodami sadaļās„Čempionāti/Vīrieši” vai „Čempionāti/Sievietes”

Latvijas Kērlinga asociācijas ģenerālsekretārs
Roberts Birznieks

Jee, labais !
2012-01-28 10:40:40

Ģenerālsponsori

Atbalstītāji