Noslēdzies 7. Latvijas čempionāts individuālajā kērlingā
Čempionāta astoņi vīrieši un četras dāmas pamatturnīrā tika sadalīti trīs grupās, kuras sešas kombinācijas izpildīja četras reizes. Katrā kombinācijā tika ņemts vērā labākais no diviem metieniem. Punktus kuri ir iegūti pamatturnīrā spēlētāji pārnes sev līdzi un finālturnīru. Seši labākie vīrieši un četras sievietes kvalificējas fināla kārtai kurā atkal tiek izspēlētas sešas kombinācijas četrās kārtās.

Pēc pamatturnīra sieviešu konkurencē pirmajā vietā jau izvirzījās Evita Regža, pēc četrām kārtām iegūstot 59 punktus. Otrajā vietā ar 47 punktiem ierindojās Ieva Bērziņa, kura tikai par vienu punktu apsteidza Žaklīnu Litaunieci (46 punkti). Ceturto vietu ar 39 punktiem ieņēma Maija Ļaksa.

Vīriešu konkurencē pēc pamatturnīra vadībā ar pārliecinošu 10 punktu pārsvaru pār tuvāko sekotāju izvirzījās Kārlis Smilga (70 punkti), otrajā vietā - Renārs Freidensons ar 60 punktiem. Trešo vietu dalīja Jānis Laizāns un Gints Caune, kuriem abiem 57 punkti. Piektajā vietā un atpaliekot tikai par vienu punktu Ainārs Gulbis ar 56 punktiem un sestajā vietā - Pēteris Šveisbergs ar 53 punktiem. Finālam nekvalificējās Ansis Regža (48 punkti) un Mārtiņš Trukšāns (47 punkti).

Finālturnīrā sievietēm savu pārsvaru nostiprināja Evita Regža iegūstot kopumā 128 punktus. Otrās vietas ieguvējai Žaklīnai Litauniecei, kura aizvadīja ļoti rezultatīvu finālturnīru, kontā 114 punkti. Trešo vietu ieguva Ieva Bērziņa ar 88 punktiem un ceturto Maija Ļaksa ar 77 punktiem.

Vīriešu fināla izspēlēs Kārlis Smilga turpināja rādīt lielisku konsistenci kas palīdzēja viņam iegūt savu otro uzvaru Latvijas individuālā kērlinga čempionātā, kopumā iegūstot 136 punktus. Par nākamajām piecām vietām notika ļoti spraiga cīņa un vietu sadalījums mainījās pēc katras kombināciju izspēļu kārtas. Otrās vietas ieguvējs Ainārs Gulbis (130 punkti) pirms pēdējās sesijas, bija samazinājis Kārļa Smilgas pārsvaru jau tikai līdz četriem punktiem, bet neveiksmīgi aizvadīta pēdējā sesija neļāva vēl vairāk uzmīt uz papēžiem uzvarētājam. Kopvērtējuma trešajā pozīcijā Jānis Laizāns ar 128 punktiem un ceturtais Pēteris Šveisbergs ar 125 punktiem. Piektajā vietā Gints Caune ar 124 punktiem, kurš tikai pēc papildus kritērijiem apsteidza sestās vietas ieguvēju Renāru Freidensonu, kura kontā arī 124 punkti.

Latvijas 7. individuālā kērlinga čempionāta kopvērtējums
Latvijas 7. individuālā kērlinga čempionāta kvalifikācijas kopsavilkums
1. grupas kvalifikācijas rezultāti
2. grupas kvalifikācijas rezultāti
3. grupas kvalifikācijas rezultāti

Ģenerālsponsori

Atbalstītāji