Noskaidroti finālisti
Nedēļas nogalē tika aivadītas izšķirošās Latvijas kērlinga čempināta otrā apļa spēles, kurās noskaidrojās tās komandas, kas 26. un 27. februārī finālturnīrā cīnīsies par Latvijas čempionu titulu.

Vispirms savā starpā sacentīsies pamatturnīra pirmā un otrā vieta, kā arī trešās vietas ieguvēji pret ceturto vietu. Spēles 1-2 uzvarētāji nodrošinās vietu finālā, bet zaudētāji pusfinālā sacentīsies ar spēles 3-4 uzvarētājiem. Šīs spēles uzvarētāji nodrošinās vietu finālā.

Vīriešu konkurencē līdz pat pēdējam brīdim labas iespējas pacīnīties par vietu četriniekā bija komandai [t]Force[/t]. Diemžēl zaudējums pēdējā metienā pret [t]Storm[/t] ar 3:4 augstāk par piekto vietu neļāva pacelties.

Līdz ar to pirmās divas vietas ieņēma [t]Rīgas roņi[/t] un [t]Ondulat B[/t], bet otrā spēlē sacentīsies [t]Junkers[/t] pret [t]Hanza nekustamie īpašumi[/t]. Piektdien, 25. februārī, tiks aivadīta pārspēle starp komandām [t]Storm[/t] un [t]Vectēvi[/t], lai noskaidrotu sestās vietas ieguvēju, kas automātiski garantēs vietu augstākajā līgā arī nākamgad.

Līdzīgi kā vīriešiem, arī sieviešu konkurencē intriga par pirmo četrinieku zuda brīdī, kad [t]Zebiekstes[/t] zaudēja [t]Milk[/t] ar 2:6. Spraigas cīņas gan turpinājās par galīgo vietu izkārtojumu. [t]Vivat[/t] uzvara pret [t]Milk[/t] ar 6:5 un [t]Ledeņu[/t] uzvara ar 6:2 pār [t]Nicoll[/t] noteica, kas pirmās divas vietas ieņems tieši [t]Vivat[/t] un [t]Ledenes[/t], atstājot [t]Nicoll[/t] un [t]Milk[/t] attiecīgi trešajā un ceturtajā vietā.

Finālturnīrs tiks aizvadīts 26. un 27. februārī Kērlinga hallē Rīgā, Biķernieku ielā 121h. Ieeja bez maksas. Spēles par trešo vietu vīriešiem un sievietēm tiks aizvadītas 27. februārī pulksten 11, savukārt abi fināli notiks pulksten 15.

KOPVĒRTĒJUMS
vīrieši:
1. Rīgas roņi 11-1 Q
2. Ondulat B 8-4 Q
3. Junkers 8-4 Q
4. Hanza nekustamie īpašumi 6-6 Q
5. Force 5-7
6. Storm 2-10
7. Vectēvi 2-10

sievietes:
1. Vivat 8-2 Q
2. Ledenes 7-3 Q
3. Nicoll 7-3 Q
4. Milk 5-5 Q
5. Zebiekstes 3-7
6. Respect 0-10

Ģenerālsponsori

Atbalstītāji