Mūsu juniori piedalīsies Pasaules kērlinga akadēmijas rīkotajā nometnē Norvēģijā

Šogad, pēc divu gadu pārtraukuma, Pasaules kērlinga federācija (PKF) atkal rīkos klātienes nometni jauniešiem. Pasaules kērlinga akadēmijas jauniešu treniņu nometne Norvēģijas pilsētā Lillehammerē norisināsies no 14. līdz 20.augustam, piedaloties arī Latvijas kērlingistiem.


Nometne tiks rīkota sadarbībā ar Starptautiskās olimpiskās komitejas Olimpiskās solidaritātes programmu un Norvēģijas Kērlinga asociāciju. Ielūgumi piedalīties šajā nometnē tika izsūtīti 44 PKF biedru valstīm, kuru pārstāvniecība aizvadītajās ziemas olimpiskajās spēlēs Pekinā bija mazāka kā 50 atlētu.

Tika izvēlētas astoņas dalībvalstis, kopumā 32 jaunie kērlingisti (divas meitenes un divi puiši) un treneris. Šo valstu starpā iekļauta ar Latvija, kurai pievienosies Austrālija, Beļģija, Dānija, Kenija, Lietuva, Mongolija un Turcija. Galvenais kritērijs atlasei bija tāds, lai izvēlētie dalībnieki būtu atbilstošā vecumā un varētu pēc tam startēt 2024.gada Jaunatnes olimpiskajās spēlēs Gangvonā, Dienvidkorejā.

Nometnē valstis tiks sadalītas četrās grupās atkarībā no to pieredzes. Katrai grupai tiks piesaistīts kāds no Norvēģijas treneriem, kas asistēs gan ārpus, gan uz ledus treniņos.


Tuvākajās dienās Latvijas Kērlinga asociācijas valdes sēdē tiks apstiprināti tie spēlētāji un treneris, kuri piedalīsies šajā nometnē, lai sāktu gatavošanos 2024.gada Jaunatnes olimpiskajām spēlēm.

 

 

 

Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji