I.Rudzīte/A.Zentelis Tallinā aizkļūst līdz ceturtdaļfinālam, uzvar Krievijas komanda

Aizvadītajā nedēļas nogalē no 13. līdz 16.februārim trīs Latvijas jauktie pāri startēja “WCT Tallinn Masters Mixed Doubles 2020” turnīrā Tallinā, Igaunijā. Par turnīra uzvarētājiem kļuva Anastasija Moskaļeva/Aleksanrds Jeremins.

Ceturtajā “WCT Tallinn Masters Mixed Doubles” Pasaules kērlinga tūres (PKT) posmā piedalījās 18 komandas, tostarp arī Daina Barone/Arnis Veidemanis, Santa Blumberga/Anrijs Briežkalns un Ieva Rudzīte/Artis Zentelis.

Rudzīte/Zentelis sacensības uzsāka ar uzvaru, bet otrajā mačā piekāpās spēcīgajiem norvēģiem Krīstīnai Skaslienai/Magnusam Nedregotenam. Grupu turnīrā viņi līdzīgā cīņā zaudēja arī Somijas Onas Kaustes/Aku Kaustes komandai, bet tas netraucēja iekļūt ceturtdaļfinālā, kur atkal pretim stājās norvēģi. Šoreiz cīņa bija “vienos vārtos”, kad Rudzītei/Zentelim spēle īsti nevedās un pretinieks jau pēc pieciem endiem bija panācis 10 punktu pārsvaru, līdz ar to sagādājot mūsējiem zaudējumu un izstāšanos no turnīra.

Līdzīgi kā Rudzīte/Zentelis, arī Barone/Veidemanis pamatturnīru noslēdza ar trīs uzvarām un diviem zaudējumiem, tomēr ar to bija par maz, lai kvalificētos ceturtdaļfinālam. Savukārt Blumbergai/Briežkalnam tā arī pie uzvarām neizdevās tikt, tomēr kā viņiem, tā arī pārējām divām mūsu komandām šī bija lieliska spēļu prakse pret spēcīgiem pretiniekiem, kas noderēs, lai labāk startētu šonedēļ gaidāmajā Latvijas čempionātā jauktajiem pāriem (19. – 23.februāris).

Pēc grupu turnīra Daniela Rupa/Kevins Vunderlins automātiski kvalificējās pusfinālam, kurā viņi piekāpās, nonākot spēlē par 3.vietu. Tajā sešos endos ar 11:4 tika sagrauts Margaritas Fominas/Alekseja Stukaļskija pāris.

Līdz finālam nokļuva Skasliena/Nedregotens un Moskaļeva/Jeremins. Pateicoties nozagtam punktam pēdējā endā, Krievijas pāris neļāva norvēģiem panākt kaut vai neizšķirtu, lai cerētu uz uzvaru, pārspējot viņus ar 9:7.