Junioru čempionātā labākie – talsenieki
Latvijas junioru čempionātā kērlingā vīriešu konkurencē šogad pēc trīs gadu pārtraukuma startēja divas komandas – no Talsiem un Ventspils. Sērijā līdz trīs uzvarām bija nepieciešams aizvadīt visas piecas spēles, lai noskaidrotu uzvarētāju.

Pirmajā spēlē ar 10:4 pārāki bija Talsu komanda JKK Juniors, bet jau nākamajā spēlē ar 7:6 uzvaru spēles galotnē izrāva Ventspils komanda Ice Storm. Trešajā spēlē ar 9:6 atkal pārāki bija talsenieki, bet ceturtajā spēlē ar 9:4 jau dominēja ventspilnieki.

Izšķirošajā piektajā spēlē nevienai no komandām neizdevās izrauties vairāk kā vienu punktu priekšā, kas solīja spraigu spēles galotni. Pēc septiņiem aizvadītiem endiem tablo vēstīja neizšķirtu – 4:4. Viss izšķīrās astotā enda pēdējos divos metienos – talsenieku skips Arvis Bušmanis savu pēdējo metienu ieslidināja mājā, savukārt ventspilnieku skipam Sandim Kristam Puriņam tas neizdevās, un līksmot varēja Talsu kērlinga kluba spēlētāji un līdzjutēji – uzvara ar 5:4.

Visas čempionāta spēles tika aizvadītas Kērlinga hallē Rīgā, Biķernieku ielā 121h.

Komandu sastāvi:
TKK Juniors (Talsu kērlinga klubs): Arvis Bušmanis, Andris Bremanis, Jānis Bremanis, Artūrs Gerhards, Kristers Dragunas, Rolands Grava. Treneri: Raimonds Vaivods, Raivis Bušmanis
Ice Storm (Ventspils kērlinga klubs): Kārlis Libkovskis, Sandis Krists Puriņš, Valters Berķis, Jānis Visvaldis Lazukins. Treneri: Agita Puriņa, Andris Janbergs

Ģenerālsponsori

Atbalstītāji