Ungārijas jaukto pāru turnīrā D.Regža/A.Regža aizsniedzas līdz ceturtdaļfinālam
Noslēdzies kārtējais sezonas pasaules kērlinga tūres (WCT) jaukto pāru posms. No 15. līdz 18.martam Budapeštā, Ungārijā notika „Westbay Hungarian Mixed Doubles Curling Cup” turnīrs, kurā Sporta kluba "OB" D.Regžas/A.Regžas komanda izstājās ceturtdaļfinālā, bet uzvarēja mājinieku komanda I.Šekereza/G.Nagi.

„Westbay Hungarian Mixed Doubles Curling Cup” turnīrā kopumā piedalījās 12 komandas. Finālā un par trešo šī turnīra titulu cīnījās I.Šekereza/G.Nagi (Ungārija) ar A.Moskaļova/A.Jemerins (Krievija). Spēli labāk uzsāka ungāri, jo pēc trim nospēlētiem endiem atradās vadībā ar 4:0, tomēr viņu pretinieki nākamajos trīs endos rezultātu izlīdzināja un panāca 4:4. Septītajā endā I.Šekerezas/G.Nagi komandai izdevās iegūt trīs punktus, kurus astotajā endā A.Moskaļova/A.Jemerins neatgūst. Uzvara ar 7:6 un naudas balva 1500Eur apmērā nonāk mājinieku I.Šekerezas/G.Nagi komandas rokās.

Par 3.vietu turnīrā sacentās M.Komorova/D.Gorjačevs (Krievija) un Dž.Maklīrija/L.Maklīrijs (Skotija). Spēle noritēja līdzīgi līdz piektajam endam, kad tikai ar viena punkta pārsvaru vadībā bija izvirzījušies skoti. Piektajā endā, nozogot divus punktus, viņi palielina rezultāti līdz +3, ko sestajā komanda no Krievijas atgūst un pat izvirzās vadībā 7:6. Tomēr pēdējos divus endus skoti nospēlē labāk un izcīna uzvaru ar 9:6.

Sporta kluba "OB" D.Regžas/A.Regžas komanda turnīru uzsāka ar zaudējumu 5:8 pret šo sacensību finālistiem A.Moskaļovas/A.Jemerina komandu, jo spēles otrā puse viņiem nepadevās tik veiksmīga. Turnīra turpinājumā divas uzvaras, pārliecinoši ar 16:5 pieveikts jauktais pāris no Luksemburgas, bet pret B.Patija-Denkso/G.Szabo komandu, nesekmīgi aizvadot spēles sākumu, beigās ekstra endā iegūta uzvara ar 10:7. Nākamajā grupas spēlē pretim stājās D.Palancsa/Z.Kiss, iepriekšējos gados viena no spēcīgākajām pasaules komandām, kurai nācās piekāpties ar 3:6. Toties pēdējā grupas spēlē ar 7:2 pieveikti trīskārtējie pasaules jaukto pāru vicečempioni K.Norīna/P.Norīns no Zviedrijas.

Līdz ar to trīs uzvaras un divi zaudējumi grupā D.Regžas/A.Regžas komandai deva ceturto vietu un iekļūšanu sacensību ceturtdaļfinālā, kur viņi tikās ar pasaules astoto spēcīgāko M.Komorovas/D.Gorjačeva komandu no Krievijas. Šo spēli pārliecinošāk uzsāka krievi, kas pēc trim endiem iekrāja 4:0 pārsvaru. Ceturtajā endā mūsu komandai izdevās rezultātu samazināt līdz -2, bet sestajā bez pēdējā akmens tiesībām, nozogot trīs punktus, jau izvirzīties vadībā ar 5:4. Diemžēl septītajā endā pretinieki paņem trīs punktus un atgūst vadību ar 7:5. D.Regžas/A.Regžas komandai neizdodas vismaz izlīdzināt rezultātu, lai panāktu ekstra endu, jo izcīnīts tikai viens punkts, kas atnes zaudējumu ar 6:7. Līdz ar to cīņa „Westbay Hungarian Mixed Doubles Curling Cup” turnīrā beigusies, toties iegūta naudas balva 300Eur apmērā par iekļūšanu ceturtdaļfinālā.