Čempioniem pārtrūkst 23 uzvaru sērija
Vīriešu konkurencē 23 uzvaru sērija pārtrūkusi [t]Rīgas roņiem[/t]. Viņi Latvijas čempionātā bija nepārspēti gandrīz divus gadus (pēdējais zaudējums 2009. gada 27. februārī ar 4:5 komandai [t]Ondulat B[/t]). Par pārsteigumu šoreiz parūpējās [t]Junkers[/t] spēlētāji.

Jau ar pirmajiem metieniem komandas aizvadīja spēli augstā līmenī. Otrajā endā [t]Junkers[/t] izvirzijās vadībā ar 2:0, bet nākamajos divos endos [t]Rīgas roņi[/t] atspēlējās, un, pārtraukumā ejot, spēlē atkal iestājās līdzsvars – 2:2.

Piektajā endā [t]Junkers[/t] izvirzījās vadībā ar 4:2, bet sestajā endā ar pēdējiem diviem metieniem roņu skips Ritvars Gulbis panāca 4:4. Spēlējot sarežģītu spēli, abas komandas nonāca laika trūkumā (šī ir pirmā sezona Latvijas čempionātā, kad katrai komandai ir limitēts laiks, kurā jāizspēlē visi akmeņi), līdz ar to daži lēmumi tika sasteigti. Šādā ātrspēlē veiksmīgāki izrādījās [t]Junkers[/t] spēlētāji, kas septītajā endā izcīnīja trīs punktus un panāca vadību 7:4. [t]Rīgas roņu[/t] centieni atspēlēties izrādījās nesekmīgi līdzjutēji varēja uzgavilēt [t]Junkeram[/t] – spēles rezultāts vairs nemainījās.

[t]Rīgas roņi[/t] gan joprojām saglabā pirmo vietu ar deviņiem panākumiem desmit spēlēs, ar septiņiem panākumiem seko [t]Ondulat B[/t]. Trešo un ceturto vietu dala [t]Hanza nekustamie īpašumi[/t] un [t]Junkers[/t] ar sešiem panākumiem deviņās spēlēs.

Sieviešu konkurencē negaidīti divus zaudējumus piedzīvoja otrajā vietā esošās [t]Ledenes[/t]. Sestdien ar 4:8 tika zaudēts [t]Zebiekstēm[/t], bet svētdien mača izskaņā piedzīvots zaudējums ar 4:5 komandai [t]Milk[/t].

Šosezon joprojām nepārspēta ir tikai komanda [t]Vivat[/t], kas svētdien izcīnīja septīto uzvaru, ar 8:2 uzveicot Respect spēlētājas. Otrajā vietā ar piecām uzvarām septiņās spēlēs iekārtojušās čempiones [t]Nicoll[/t], trešo un ceturto vietu dala [t]Ledenes[/t] un [t]Milk[/t], kurām ir pa četrām uzvarām septiņās spēlēs.

19. un 20. februārī tiks aizvadītas noslēdzošās otrā apļa spēles. Vīriešu komandas [t]Rīgas roņi[/t] un [t]Ondulat B[/t], kā arī sieviešu komandas [t]Vivat[/t] un [t]Nicoll[/t] jau ir nodrošinājušas vietu izslēgšanas spēlēs, savukārt pārējās komandas cīnīsies par vietu četriniekā un labākām starta pozīcijām izslēgšanas spēlēs.

Visas spēles tiek aizvadītas Kērlinga hallē Rīgā, Biķernieku ielā 121h. Ieeja bez maksas.


KOPVĒRTĒJUMS
vīrieši:
1. Rīgas roņi 9-1 Q
2. Ondulat B 7-3 Q
3. Hanza nekustamie īpašumi 6-3
3. Junkers 6-3
4. Force 4-6
6. Vectēvi 2-8
7. Storm 0-10

sievietes:
1. Vivat 7-0 Q
2. Nicoll 5-2 Q
3. Ledenes 4-3
3. Milk 4-3
5. Zebiekstes 2-6
6. Respect 0-8

Ģenerālsponsori

Atbalstītāji