Latvijai piektais zaudējums Eiropas jaukto komandu čempionātā

Dānijas pilsētā Kopenhāgenā notiekošajā Eiropas jaukto komandu čempionātā piekto zaudējumu piecās spēlēs piedzīvoja Latvijas komanda, kas šodien ar 5:3 piekāpās Čehijai.

Spēles pirmā puse aizritēja līdzīgā cīņā, piespiežot pretiniekus ņemt pa vienam punktam. Pirmā iespēja ņemt divus punktus parādījās čehiem 4. endā. Metiens tomēr par stipru, tāpēc pārtraukumā komandas devās pie neizšķirta rezultāta - 2:2.

Pēc pārtraukuma abas komandas sāka spēlēt ļoti agresīvi un šajā spēlē labāk jutās čehi - divos endos viņiem izdevās nozagt trīs punktus un faktiski izšķirt spēles gaitu. Kaut gan 7. endā vienu punktu izdevās atgūt, mūsu spēlētāji bija spiesti samierināties ar kārtējo zaudējumu - 3:5.

Čehija - Latvija:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Tot
CZE   5
LAT   3

Ar pieciem zaudējumiem Latvija ieņem 8. vietu B apakšgrupā. Tikai uzvaras abās atlikušajās spēlēs dos cerību pacelties augstāk. Sacensību pēdējās spēles tiks aizvadītas ceturtdien, 18. septembrī.