Nicoll/Regža un A41/Gulbis uzvar Latvijas čempionātā kērlingā

Sieviešu konkurencē par uzvarētājām kļuva Nicoll/Regža komanda, kas finālā ar 6:5 pārspēja JKK/Staša-Šaršūne komandu, cīņā par trešo vietu LKK/Linde ar 9:4 uzvarēja JKK/Kāpostiņa komandu.

Vīriešu konkurencē finālā A41/Gulbis ar 9:2 triumfēja spēlē pret JKK/Gray, savukārt spēlē par 3. vietu JKK/Šveisbergs ar 9:6 uzvarēja HNĪ/Trukšāns komandu.

Latvijas čempionāts kērlingā vīriešiem un sievietēm tika aizvadīts trīspadsmito reizi. A grupā jeb augstākajā divīzijā piedalījās 8 vīriešu un 6 sieviešu komandas, kas aizvadīja divu apļu pamatturnīru, bet četras labākās komandas izspēlēja finālturnīru.

A41/Gulbis čempionātā triumfējuši deviņas reizes, tajā skaitā pēdējos astoņos čempionātos, savukārt Nicoll/Regža par Latvijas čempionāta uzvarētājām kļuvušas sesto reizi. Uzvarētāji nodrošinājuši sev tiesības pārstāvēt Latviju Eiropas čempionātā kērlingā, kas rudenī notiks Šveicē.

Uzvarētāju sastāvi:

A41/Gulbis: Ritvars Gulbis (skips), Normunds Šaršūns (viceskips), Aivars Avotiņš, Artūrs Gerhards. Treneris Roberts Krusts.

Nicoll/Regža: Evita Regža (skips), Dace Regža (viceskips), Ieva Bērziņa, Žaklīna Litauniece. Treneris Ansis Regža.

Apsveicu visus uzvarētājus, bet jo sevišķi Artūru! :) Lieli apsveikumi arī Vectēviem ar labāko panākumu Latvijas čempionātos komandas pastāvēšanas laikā!