Nedēļas nogalē noritēs Baltic Cup 2014 dāmu konkurencē

Šajā nedēļas nogalē, Kērlinga Hallē tiks aizvadīts starptautiskais kērlinga turnīrs Baltic Cup 2014 sieviešu konkurencē. Turnīrā piedalās sešas komandas – Adamant 1 (skips Vita Moiseeva) un Adamant 2 (skips Alina Kovaleva) no Krievijas, Team Molder no Igaunijas un trīs Latvijas pārstāves – NICOLL/Regža, JKK/Staša-Šaršūne un JKK/Kāpostiņa.

Lai noskaidrotu turnīra uzvarētāju komandas aizvadīs grupu turnīru pēc kura četras labākās komandas aizvadīs play off spēli lai noskaidrotu pirmo trīs vietu ieguvējas.  

Spēļu grafiks šeit.

Online rezultāti un video www.curling.lv

Latvijas Kērlinga Asociācijas ģenerālsekretārs
Roberts Birznieks

Prieks par mūsu kērlinga spēlētāju panākumiem, bet vēl patīkamāk atsauces un komentārus būtu lasīt un rakstīt pie attiecīgās tēmas. Kaut kā mums stipri atpaliek informācija no reālajiem notikumiem. Cerams, ka vīriešu un sieviešu Latvijas čempionāta laikā būs citādāk :) Vēlu veiksmes un izdošanos atbildīgajiem par šo kērlinga saimei, domāju, pietiekami svarīgo interneta "tusiņa" vietu.
2014-01-06 20:54:51
Jou, jou, čaļiem otrā uzvara pār HUN. AIZIET, vēl divas uzvariņas vajag !! (tas par junioriem :) )
2014-01-06 19:20:07
Ja kas, tad mūsu jaunās meitenes nupat uzvarēja Somiju! Malacītes!!! Apsveicu ar pirmo vēsturisko uzvaru!!! Tā turpināt!!!
2014-01-05 12:16:16

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji