Latvijas sieviešu izlase zaudē Pasaules čempionēm

2013. gada Eiropas Kērlinga Čempionāta otro spēļu dienu atklāja Latvijas sieviešu izlases duelis ar 2013. gada Pasaules čempionāta uzvarētājām – Skotijas izlasi Īvas Muirhedas (Eve Muirhead) vadībā. Šo spēli Evitas Regžas vadītā komanda uzsāka ļoti labi, spēlējot savu spēli un neiesaistoties smagās cīņās ar daudz akmeņiem. Šāda taktika pirmajos trīs endos nesa augļus un neskatoties uz Skotijas izlases veiksmīgo spēli Latvijas izlase izvirzījās vadībā 3 – 0. Par spēles lūzumu var uzskatīt ceturto endu, kad abas komandas izmantoja time-out lai konsultētos ar treneri, kurā Skotija spēja uzspiest spēlēt ar daudz akmeņiem mājās un lielisks take out metiens, kurš izbīdija trīs Latvijas akmeņus ļāva mūsu pretiniecēm gūt 5 punktus un izvirzīties vadībā 5 – 3. Tālākajā spēlē neskatoties uz mūsu izlases labākajiem pūliņiem nebija iespēju panākt pretinieces un četri zaudēti punkti spēles pēdējā, devītajā endā jau pielika punktu un gala rezultāts 5 – 12.

Par spēli komentē komandas treneris Ansis Regža –

„Spēles sākums bija labs, pat ļoti labs. Pirmie trīs endi, viss bija kārtībā un ceturtajā endā uznāca kaut kāds aptumsums. Kaut arī bijām to izrunājuši – maz akmeņu, maz problēmu, spēlējam savu spēli, ja ir tāda iespēja paņemam divus. Ko mēs arī izdarījām. Pēķšņi ceturtajā endā sākām ar pretiniecēm pīties un viņas nospēlēja ļoti labi, izpildīja savus draw metienus un rezultātā mīnuss pieci. Tad jau bija par vēlu. It kā pēc tam vēl vienu paņēmām, tikām uz 5 – 4, bet tas sēž pēc tam iekšā. Jāatzīmē, ka ledus septītajā un astotajā endā palika nedaudz grūti lasāms, ko parādīja arī abu komandu pieļautās kļūdas, tikai kā par nožēlu mūsu kļūdas maksāja vairāk. Bet nu jākoncentrējas uz spēles sākumu, kuru nospēlējām ļoti labi pret ļoti fokusētām pretiniecēm, kas piegāja spēlei ar lielu cieņu. Tagad jādomā un jākoncentrējas uz nākamo spēli pret Šveici."

Latvijas sieviešu izlasei otrā dienas spēle pulksten 17:00 pret Šveices izlasi Mirjamas Ottas (Mirjam Ott) vadībā.

Latvijas sieviešu izlases sastāvs dalībai 2013. gada Eiropas Kērlinga Čempionāta: Evita Regža (skips), Dace Regža, Ieva Bērziņa, Žaklīna Litauniece, Iluta Linde, treneris – Ansis Regža, nacionālo izlašu trenere – Karri Willms.

Latvijas kērlinga izlašu spēļu rezultātiem iespējams sekot www.ecc2013.curlingevetns.com kā arī www.facebook.com/latviancurlingwww.twitter.com@LatvianCurling un www.curling.lv

Latvijas Kērlinga Asociācija vēlas pateikties Latvijas Republikas Izglītibas un Kultūras Ministrijai un kompānijām ISOSTAR un Goldline par izrādīto atbalsu Latvijas kērlinga izlasēm.

Latvijas Kērlinga Asociācijas ģenerālsekretārs
Roberts Birznieks

Photo © WCF/Richard Gray

Meičām grūta spēle, bet čaļi dod ;) Labais!!!
2013-11-24 16:06:38

Ģenerālsponsori

Atbalstītāji