Kērlinga turnīrā „Ventspils kauss 2013” uzvar komanda „FORUS” no Rīgas

No 19. līdz 21.septembrim Ventspilī notika starptautisks kērlinga turnīrs ”Ventspils kauss 2013”’.  Olimpiskā centra ”Ventspils”  ledus arēnā uz tikko kā rekonstruētā ledus laukuma divpadsmit  kērlinga komandas no Baltkrievijas un Latvijas   12. reizi cīnījās par  Ventspils kausu. 

Kā ierasts kērlinga turnīros, vienotā konkurencē sacentās vīriešu,   sieviešu un jauktās komandas.  Katra komanda turnīrā aizvadīja piecas spēles. Komandas  sacensības uzsāka apakšgrupās, bet pēc  trīs spēļu rezultātiem  abu grupu komandas tika apvienotas -  par Ventspils kausu un godalgotajām vietām cīnījās četras labākās komandas pēc četru spēļu rezultātu kopvērtējuma, pārējās komandas piektajā spēlē cīnījās par augstāku vietu turnīra tabulā. Fināla spēlē par 2013.gada Ventspils kausu cīnījās divas Rīgas komandas – „FORUS”  un  Latvijas senioru izlase – komanda „Vectēvi” (skips Pēteris Šveisbergs). Spēle izvērtās sīksta un fināla cienīga,  uzvarētājs tika noskaidrots tikai ekstraendā, kurā pārāki izrādījās komandas FORUS kērlingisti Aldis Abrickis (skips), Ineta Mača, Rasa Lubarte un Roberts Birznieks, uzvarot spēli ar rezultātu 7:6.

No Ventspils kērlinga kluba  komandām vislabāk turnīru aizvadīja komanda „Piktie veči” (skips Andris Janbergs, Jānis Birznieks, Raivo Brauns, Inesis Tuleiko), kas izcīnīja tiesības piedalīties spēlē par bronzas kausu, kurā gan nācās atzīt Rudzīšu Kērlinga kluba komandas (skips Jānis Rudzītis) pārākumu.

Turnīrs notika ar Ventspils pilsētas pašvaldības finansiālu atbalstu, to organizēja Ventspils kērlinga klubs sadarbībā ar Olimpisko centru „Ventspils”.

Šogad turnīra dalībnieki bija patiesā sajūsmā par sagatavotā kērlinga ledus kvalitāti, par ko Ventspils kērlinga klubs saka paldies gan arēnas rekonstruētājiem, gan halles tehniskajam personālam,  īpaši ledus vīriem Harijam Šteimanim un Jurim  Kalniņam,  gan Kērlinga halles ledus meistaram, konsultantam A.Zentelim, gan pašu kluba biedram Andrim Janbergam.

Turnīra visi rezultāti skatāmi kluba mājaslapā  www.ventcurling.lv.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ventspils kērlinga klubs

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji