Tas ir vienkāršāk nekā Tu domā!

Latvijā kērlingu iespējams spēlēt Rīgā, Ventspilī un Tukumā. Dodoties uz kērlinga apmācībām, paņem līdzi kādu ērtu un siltu apģērbu, neaizmirsti arī maiņas apavus - vislabāk sporta apavus.


 

Kērlinga halle RīgāRīdzinieki spēlētprasmi var apgūt Baltijā pirmajā specializētajā kērlinga hallē (KARTĒ). Hallē ir divi kērlinga celiņi, kas ir pieejami jebkuram interesentam katru dienu, iepriekš telefoniski rezervējot laiku. Kērlingu var izmēģināt gan draugu lokā, gan korporatīvajos pasākumos. Viss nepieciešamais inventārs pieejams uz vietas.

Vairāk informācijas www.kerlingahalle.lv vai zvanot pa tālruni +371 27748444 vai rakstot uz e-pastu info@kerlingahalle.lv.

  • Nodarbības 10-20 gadus veciem jauniešiem pirmdienās un trešdienās pulksten 16:00-17:00.
  • Pieteikšanās pa tālruni +371 29535379.
  • Nodarbības pieaugušajiem pirmdienās pulksten 20:00-21:00.
  • Pieteikšanās pa tālruni +371 27748444.


 

 

Ledus halle Ventspilī

 

 

Ja esi kurzemnieks/-ce vai tāpat vien vēlies doties uz Ventspili, tad ir iespēja pievienoties Ventspils kērlinga kluba biedriem, kas regulāri aizvada treniņus vidēji divas reizes mēnesī olimpiskā centra "Ventspils" ledus hallē (KARTĒ).

Informāciju par treniņiem var iegūt zvanot pa tālruni +371 26556087.

Treniņa laikā interesentu apmācība netiek nodrošināta, bet ledus laukumā esošie Ventspils kērlinga kluba biedri vienmēr ir atsaucīgi pirmo iemaņu demonstrēšanai. Nepieciešamais inventārs pieejams uz vietas.

Kolektīviem gan būs atsevišķi jāvienojas ar halles vadību par ledus laukuma īri (cenrādis - www.ocventspils.lv), kā arī par instruktoru pieaicināšanu.

 


 

Ledus halle Tukumā

 

 

 

 

Tukumā kērlingu iespējams spēlēt Tukuma Ledus hallē (KARTĒ). Treniņi norisinās neregulāri, tāpēc pirms došanās spēlēt, lūdzu, pārbaudi grafiku halles mājas lapā www.tlh.lv vai arī zvanot pa tālruni 63107470.

Hallē ir iespējams sarīkot arī korporatīvos pasākumus. Nepieciešamais inventārs pieejams uz vietas.

 

 

 

 

Ledus halle Jēkabpilī

 

 

 


 

Jēkabpils Ledus halle (KARTĒ). Par treniņu iespējām informācija sekos.

 

 

 

 

 

 

 

NOSKATIES video, kas palīdzēs Tev labāk sagatavoties pirmajai kērlinga nodarbībai
 

KĒRLINGA NOTEIKUMI
KĒRLINGA TEHNIKAS PAMATI
RATIŅKĒRLINGA TEHNIKAS PAMATI

 

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji