Gribi pamēģināt?

Tas ir vienkāršāk nekā Tu domā!

Latvijā kērlingu iespējams spēlēt Rīgā, Ventspilī un Tukumā. Dodoties uz kērlinga apmācībām, līdzi paņemiet kādu siltāku apģērbu, gluži svārkos vai uzvalka biksēs arī nebūtu labi rādīties uz ledus, kaut gan iespējams tas ir. Neaizmirstiet arī maiņas apavus (vislabāk sporta apavus).

Rīga

Rīdzinieki spēlētprasmi var apgūt Baltijā pirmajā specializētajā kērlinga hallē. Hallē ir divi kērlinga celiņi, kas ir pieejami jebkuram interesentam katru dienu no pulksten 8 līdz 22, iepriekš telefoniski rezervējot laiku. Kērlingu varat izmēģināt gan draugu lokā, gan korporatīvajos pasākumos. Viss nepieciešamais inventārs pieejams uz vietas. Pirmajā reizē izprast spēli palīdzēs instruktori.

Hallē tiek rīkoti arī visi Latvijas čempionāti kērlingā. Vairāk informācijas halles mājaslapā vai zvanot pa tālruni (+371) -27748444 vai rakstot uz epastu info@kerlingahalle.lv.

Pirmdienās un trešdienās pulksten 16:30-18:00 notiek kērlinga nodarbības 10-20 gadus veciem jauniešiem. Pieteikšanās pa tālruni (+371)-29535379.

Otrdienās pulksten 20:00-21:00 notiek kērlinga nodarbības pieaugušajiem. Pieteikšanās pa tālruni (+371)-27748444.

Ventspils

Ja esi kurzemnieks/-ce vai tāpat vien vēlies doties uz Ventspili, tad ir iespēja pievienoties Ventspils kērlinga kluba biedriem, kas aizvada regulāri treniņus vidēji divas reizes mēnesī, rīko Ventspils kērlinga čempionātu un divus starptautiskus kērlinga turnīrs gadā. Pie Ledus halles dežuranta (tālr. +371 636 21 998) iespējams noskaidrot, kuros laikos plānoti treniņi.

Treniņa laikā interesentu apmācība netiek nodrošināta, bet ledus laukumā esošie Ventspils kērlinga kluba biedri vienmēr ir atsaucīgi pirmo iemaņu demonstrēšanai. Nepieciešamais inventārs pieejams uz vietas.

Kolektīviem gan būs atsevišķi jāvienojas ar halles vadību par ledus laukuma īri (cenrādis - www.ocventspils.lv), kā arī par instruktoru pieaicināšanu.

Tukums

Tukumā kērlingu iespējams spēlēt Tukuma Ledus hallē (Stadiona iela 3, Tukums, Tukuma novads, LV-3101). Treniņi norisinās neregulāri, tāpēc pirms došanās spēlēt, lūdzu, pārbaudiet grafiku halles mājas lapā www.tlh.lv vai arī zvanot 63107470.

Hallē ir iespējams sarīkot arī korporatīvos pasākumus. Nepieciešamais inventārs pieejams uz vietas.

Ģenerālsponsori

Atbalstītāji