MIX izlase gatava dalībai EMCC 2012

Latvijas jaukto komandu izlase Dumfries Ice Bowl Open beidz ar neitrālu bilanci – 2 uzvaras, 2 zaudējumi un viens neizšķirts. Neskatotries uz augstu novērtajamiem rezultātiem komandai tomēr neizdevās kvalificēties svētdienas ceturtdaļfināliem, bet tika gūta ļoti noderīga spēļu pieredze pret spēcīgiem pretiniekiem – turnīra pirmajā dienā tika izcīnīts neizšķirts pret vienu no Skotijas spēcīgākajām komandām un Dumfires Ice Bowl Open 2012 uzvarētājiem – Team Logan Gray.

Ar iespaidiem par turnīra otro dienu, kā arī par svētdien aizvadīto draudzības spēli ar Velsas vīriešu kērlinga izlasi dalās komandas vice-skips Evita Regža:

„Sestdiena sākas ar pārbaudījumu pret Skotijas 16-gadīgiem puikām. Līdzīga cīņa, bet salīdzinoši vairāk kļūdas nekā piektdien mūsu izpildījumā liedz mums ievilkt krustiņu uzvaru ailītē un zaudējums ar vienu akmeni. Klasisko spēli grūti spēlēt, jo ļoti maz krīt. Brīžam centrā var ielikt pat no 3 pēdām.

Arī otrajā spēlē diemžēl nesanāk viss tā, kā gribētos, un jāievelk otrais krustiņš zaudējumu ailītē. Tas arī liedz svētdien piedalīties ceturtdaļfinālā. Tā vietā tiek aizvadīta draudzības spēle ar komandu no Velsas vīriešu izlasi. Labs noskaņojums un izpildījums ļauj 6 endos pēc kārtas gūt pa 2 punktiem un spēli pabeidzam ar uzvaru 12:3.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Secinājumi pēc turnīra tie labākie. Varētu vēlēties labākas kvalitātes ledu, bet tā turnīra organizatoriskā puse laba, pretinieki gan stipri, gan līdzvērtīgi. Pagaidām varam tikai sapņot par pāris junioru komandām, kādas skotiem ir neskaitāmas. Ne velti finālā spēlēja L.Gray komanda pret 12-gadīgiem puikām.

Kopumā ar braucienu esam apmierināti un iesildījušies pirms starta Eiropas čempionātā Turcijā.”

Pēc labi aizvadītā turnīra Skotijā, vēlam vislabāko veiksmi un labu spēli mūsu Jaukto komandu kērlinga izlasei Eiropas Jaukto komandu kērlinga čempionāta, kurš norisināsies Turcijas pilsētā Erzurum no 30. septembra līdz 6. oktobrim.

Komentārs par turnīra pirmo spēļu dienu atrodams šeit.

Titula foto © http://scottishcurlingtour.blogspot.com, pārējās foto no komandas personīgā arhīva.

 

Latvijas Kērlinga asociācijas ģenerālsekretārs
Roberts Birznieks

Ģenerālsponsori

Atbalstītāji