Latvijas čempiones kērlingā noskaidros jau brīvdienās

Šodien, 2. maijā plkst. 18:30 Rīgā, Kērlinga hallē sieviešu komandas uzsāks cīņu par Latvijas čempionu titulu. 


Šogad par titulu cīnīsies piecas komandas. Par favorītēm šī gada čempionātā grūti minēt vienu komandu, jo gaidāma sīva cīņa par pirmajām trīs vietām. Tāpat kā iepriekšējā gadā, tā arī šogad piedalīsies Evelīnas Barones vadītā komanda, kura jau martā izcīnīja Latvijas junioru čempionu titulu. Santas Blumbegas-Bērziņas komanda arī startēs tādā pašā sastāvā kā iepriekš. Līga Avena ir uzņēmusies vadīt komandu, kur iepriekš skipa pozīviju ieņēmu Daina Barone. Pirmā reize, vadot komandu Latvijas čempionātā sievietēm, arī būs Dacei Zīlei, kura nesen atgriezās no pasaules čempionāta seniorēm, kur izcīnīja 5. vietu.  Savukārt Evita Regža kopā ar meitām, māsu un mammu Daci Regžu šajā čempionātā sagādās sīvu konkurenci. 


Pamatturnīrā komandas aizvadīs viena apļa spēles. Četras labākas pēc apļa turnīra rezultātiem kvalificēsies spēlēm par titulu. Pusfinālos tiksies pamatturnīra 1. ar 4. vietu un 2. ar 3. vietu. Šo spēļu uzvarētājas spēlēs finālā, kas norisināsies 5. maijā plkst. 15:00, bet zaudētājas paralēli sacentīsies spēlē par trešo vietu.

Latvijas čempionāta uzvarētājas izcīnīs tiesības pārstāvēt Latvijas izlasi 2024./2025. gada sezonā Pasaules kērlinga federācijas rīkotajās sacensībās.

Visas čempionāta spēles būs iespējams skatīties Latvijas Kērlinga asociācijas YouTube kontā.

Dalībnieces:
JKK/Barone
VKK/Blumberga-Bērziņa
KKR/Avena
Regža/Regža
SK OB/Zīle


Kērlinga klubu atšifrējums:
JKK – Jelgavas kērlinga klubs
KKR – Kērlinga klubs Rīga
SK OB – Sporta klubs „OB”
VKK – Ventspils kērlinga klubs


Sacensības norisinās ar Izglītības un zinātnes ministrijas atbalstu.

Foto: WCF/Hellen Koskinen
 

 

 

Autore: Katrīna Gaidule

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji