Rīgā norisinās Pasaules tūres posms jauktajiem pāriem

Pirmo reizi sezonā Rīgā, Kērlinga hallē notiks Pasaules kērlinga tūres (PKT) jaukto pāru posms. No 23. līdz 24.novembrim tiks noskaidroti “WCT Latvian Mixed Doubles Curling Cup” turnīra uzvarētāji.


Sacensībās piedalīsies 12 komandas no tādām valstīm, kā Zviedrija, Ungārija, Igaunija, Latvija un Lietuva. Visi pāri irsadalīti divās grupās pa sešām komandām, kurās aizvadīs apļa spēles. Katras grupas labākā komanda iekļūs pusfinālā, bet otrā vieta katrā no grupām spēlēs ceturtdaļfinālā pret pretējās grupas trešo komandu. Izšķirošās spēles norisināsies svētdien, 26. novembrī un tiks translētas tiešraidē Sportacentrs.com. 

Turnīra vieni no stiprākajiem pāriem ir zviedri, kuru sastāvā ir arī vīriešu izlases Eiropas čempionāta 2022. gada dalībnieks. Latvijas jauktā pāra izlase Santa Blumberga – Bērziņa/Andris Bremanis aizvadīs savas pēdās sacensības pirms došanās uz pasaules čempionāta kvalifikācijas turnīru jauktajiem pāriem, kas no 2. līdz 7. decembrī norisināsies Damfrīsā, Skotijā.  Jauniešu Olimpisko spēļu izlases dalībnieki Agate Regža un Kristaps Zass gatavosies svarīgajam startam, kas norisināsies jau janvāra beigās. No Latvijas komandām vēl piedalās divkārtējie Latvijas junioru čempioni jauktajos pāros  Katrīna Gaidule/Roberts Reinis Buncis. Kā arī Allaž sīkstie Dace Regža/Ansis Regža un citas Latvijas komandas.

Spēles klātienē bezmaksas var vērot Kērlinga hallē Rīgā, Biķernieku ielā 121H.

Spēles varēs vērot arī tiešraidē Kērlinga halles youtube kanālā. Bet svētdien ar komentāriem latviešu valodā pusfināla un fināla spēles varēs vērot Sportacentrs.com.

Turnīrs notiek, pateicoties Rīgas valstspilsētas pašvaldības Izglītības, kultūras un sporta departamentam un SIA “Kērlinga halle” atbalstam!
 

Foto: Roberts Blaubuks

 

Autore: Katrīna Gaidule

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji