Pirmo turnīra “Curl in Riga” titulu izcīna Evelīnas Barones vadītā komanda.

Astoņu komandu konkurencē no Latvijas un Lietuvas turnīra “Curl in Riga”, kas norisinājās Rīgā no 27. līdz 29. oktobrim, uzvaru izcīnīja Latvijas junioru un vienlaicīgi sieviešu izlase. 

Divās grupās sadalītās komandas izspēlēja viena apļa turnīru, pēc kura A grupā pirmajā vietā ierindojās Evelīnas Barones vadītā komanda ar 2 uzvarām trīs spēlēs, bet otro vietu grupā ieņēma Anša Regžas četrinieks, kuram zaudējums tikai Evelīnas komandai. B grupā Santas Blumbergas-Bērziņas komanda ieņēma pirmo vietu grupā, uzvarot visas grupas spēles.  Kā otrās B grupā palika Dainas Barones komanda, kuru šoreiz vadīja Līga Avena. 

Vienā pusfinālā tikās JKK/Barones komanda ar KKR/Barones komandu, kurā uzvaru ar 8:2 izcīnīja Latvijas junioru un sieviešu izlase. Otrs pusfināls aizritēja sīvā cīņā līdz par ekstra endam, kurā pārāka bija SKOB/Regžas komanda. 

Spēle par 3. vietu intrigu saglabāja līdz pat pēdējam endam, bet VKK/Blumbergas-Bērziņas komanda ar uzvaru 9:6 pārspēja KKR/Barones komandu, izcīnot 3. vietu.

Fināla spēlē pārliecinoši pirmo turnīra titulu izcīnīja JKK/Barones komanda, kura uzvarēja ar rezultātu 11:2 Anša Regžas vadīto komandu. 

Latvijas vīriešu izlasei pēc neveiksmīga grupu turnīra izdevās izcīnīt 5. vietu, pārspējot Lietuvas sieviešu komandu. Spēlē par 7. vietu uzvara Latvijas junioru izlasei, kura uzvarēja ar rezultātu 8:4 SKOB/Regžas junioru komandu. 

 

Visu spēļu rezultāti ir pieejami mājaslapā.

 

Kopvērtējums: 

1.     JKK/Barone

2.     SKOB/Regža

3.     VKK/Blumberga-Bērziņa

4.     KKR/Barone

5.     CC Riga/Trukšāns

6.     LTU/Paulauskaite

7.     KKR/Buncis

8.    SKOB/Regža jun

 

Kērlinga klubu atšifrējums:
JKK – Jelgavas kērlinga klubs
KKR – Kērlinga klubs “Rīga”
SK OB – Sporta klubs “OB”
VKK – Ventspils kērlinga klubs

CC Rīga – Kērlinga klubs Rīga 

 

 

Autore: Katrīna Gaidule
 

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji