Latvijas izlases jauktā pāra dalība Pasaules tūres posmā Tallinā

No 21. līdz 24.septembrim Tallinā, Igaunijā norisinājās astotais “WCT Tallinn Mixed Doubles International 2023”, kur 18 komandu konkurencē Latvijas izlasei Santa Blumberga-Bērziņa /Andris Bremanis diemžēl neizdevās nonākt pie uzvaras.


 Turnīru Blumberga-Bērziņa /Andris Bremanis uzsāka ar sīvu cīņu pret norvēģu pāri Kjaerland/Kongssund, piekāpjoties ekstra endā. Otrā spēle pret spāņu komandu Otaegi/Unanue iesākās ar neveiksmīgi zaudētiem 6 punktiem, kurus visas spēles garumā neizdevās atspēlēt.  Neveiksmīgs spēles sākums arī spēlē pret stipro Šveices komandu Perret/Rios. Spēli pret Abbes/Harsch atkal izdevās iesākt uz pozitīvas nots, atrodoties vadībā 4:0 pēc 3 endiem, taču spēle tika izšķirta ekstra endā, kurā uzvaru izcīnīja Vācijas komanda.Turnīra pēdējais pretinieks bija norvēģu komanda M.Ramsfjela/M.Ramsfjels, kura arī izcīnīja augsto 4. vietu turnīrā.

Santas Blumbergas-Bērziņas komentārs pēc aizvadītā Pasaules kērlinga tūres posma Tallinā:

“ Kā jau gaidīts, bija ļoti spēcīgas komandas grupā, bet visas spēles bija ļoti interesantas. Ledus priekš jauktajiem pāriem bija ļoti patīkams - labs kritiens, pietiekami ātrs, līdz ar to spēles bija baudāmas. Esam izvilkuši atziņas pie lietām, kurām jāpiestrādā. Kā jau sezonas sākumā, jāpiestrādā pie tehniskā izpildījuma, pie tā, lai akmeņi būtu tur, kur mēs gribam, lai tie ir. Arī komunikācijas nianses, kurā brīdī kā mums labāk saprasties, lai mēs izrunātu visu un abi zinātu kāds ir gala iznākums. 

Kopumā ļoti vērtīgs turnīrs, lai saprastu, kā  mums darboties tālāk, pie kā mums ir jāpiestrādā, kas ir labi un kas varētu būt labāk. Protams, divatā spēlējot, ļoti labi parādās, cik liela nozīme ir tam cilvēkam no malas, kas iedos viedokli par to, ko kādā situācijā būtu labāk bijis darīt. Tā kā esam divi un situācija it tāda, kāda ir, tad mēģinām paši analizēt un mācīties no savām kļūdām.”

Turnīrā dominanci izrādīja Norvēģijas komandas, 1. vietu izcīnīja Olimpisko spēļu vicečempioni Skaslien/Nedregotten, otro Ronning/Braenden, bet 4. vietu Ramsfjell/Ramsfjell. Starp šīm Norvēģijas komandām 3. vietu ekstra endā izdevās izcīnīt Igauņu komandai Kalvee/Lill. 

Nākamo sagatavošanās turnīru Santa Blumberga-Bērziņa /Andris Bremanis aizvadīs 9.-12. Novembrim Lodžā, Polijā , lai iekrātu spēļu praksi decembra sākumā (03.-07.12.2023.) gaidāmajam pasaules čempionāta kvalifikācijas turnīram jauktajiem pāriem Damfrīsā, Skotijā.

 

 

Santa Blumberga-Bērziņa /Andris Bremanis (#61)spēļu rezultāti:

6:7(EE)– Kjaerland/kongssund (Norvēģija) (#61)

3:8 – Otaegi/Unanue (Spānija) (#24)

7:14 – Perret/Rios (Šveice) (#24)

9:10(EE) – Abbes/Harsch (Vācija) (#39)

3:9 – M.Ramsfjela/M.Ramsfjels (Norvēģija) (#11)

 

Foto: Juris Bērziņš-Soms

 

 


Autore: Katrīna Gaidule

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji