SK OB/Regža senioru komanda uzvar Amatieru līgā

Amatieru līgas pēdējais posms norisinājās 13. un 14.maijā, pēc kura tad arī noskaidrojās 2022./2023.gada sezonas kopvērtējuma uzvarētājs. Par to šogad kļuva senioru komanda SK OB/Regža.


Šajā sezonā norisinājās 10 posmi. Sacensībās startēja visa vecuma spēlētāji no Latvijas, Lietuvas un Ukrainas. Kopumā piedalījās 32 komandas un 95 spēlētāji.

Sacenšoties visos posmos un izcīnot 12 uzvaras 20 spēlēs, senioru komanda SK OB/Regža nodrošināja uzvaru kopvērtējumā ar 36 punktiem. Otro vietu ieņēma pieaugušo apmācības  komanda KKT, 20 spēlēs iekrājot astoņas uzvaras, par ko tika saņemti 24 punkti. Trešo vietu šogad izcīnīja junioru komanda TKK/Zass, kuriem kopvērtējumā ir 22 punkti, kas iekrāti 10 spēlēs. Tāds pats punktu skaits ir senioru sieviešu komandai no Lietuvas “Team Slydis”, tomēr viņas aizvadījušas par divām spēlēm vairāk un līdz ar to ieņēma 4.vietu.

Kopvērtējuma labākās trīs komandas tiks apbalvotas, kā arī balvas nopelnīs seši labākie individuālie spēlētāji. Pirmo vietu ar 39 punktiem ieņēma Aivars Purmalis, kam ar 37 punktiem seko Agate Regža. Par četriem punktiem mazāk (33 punkti) nopelnījuši Jānis Rēdlihs un Ansis Regža. Viņiem ar 31 punktu seko Dace Regža, bet sesto vietu dala komandas biedri Toms Sondors un Kristaps Zass ar 24 punktiem.
 

Amatieru līgu organizē Jelgavas Kērlinga klubs ar Latvijas Kērlinga asociācijas atbalstu.

Foto: Roberts Voskāns
 

 

 

Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji