Sieviešu komandas noskaidros Latvijas čempiones kērlingā, fināla diena tiešraidē TV4

Šodien, 20.aprīlī plkst. 18:30 Rīgā, Kērlinga hallē sieviešu komandas uzsāks cīņu par Latvijas čempionu titulu. Viena no pusfināla spēlēm un arī fināls 23.aprīlī tiks translēts tiešraidē TV4 kanālā.


Šogad cīņā par titulu dosies piecas komandas. Par favorītēm uzskatāmas pērnā čempionāta finālistes – Santas Blumbergas-Bērziņas un juniores Evelīnas Barones vadītās komandas, kuras šogad startēs ar nelielām izmaiņām sastāvā. Dainas Barones komanda, kas pērn tika pie bronzas medaļām, pastiprinājusi savu sastāvu ar ilggadēju čempionāta dalībnieci Sabīni Jeski, šoreiz vēlēsies iekarot augstāku pozīciju. Savukārt Evita Regža kopā ar mammu Daci Regžu šajā čempionātā pieaicinājusi savas meitas, izveidojot ģimenes komandu. Arī Solvitas Pālenas-Rozentāles komandai pievienojusies junioru spēlētāja, lai čempionātu aizvadītu pilnā sastāvā un mēģinātu pēc gada pārtraukuma ierindoties augstākā pozīcijā.

Pamatturnīrā komandas aizvadīs viena apļa spēles. Četras labākas pēc apļa turnīra rezultātiem kvalificēsies spēlēm par titulu. Pusfinālos tiksies pamatturnīra 1. ar 4.vietu un 2. ar 3.vietu. Šo spēļu uzvarētājas spēlēs finālā, kas norisināsies 23.aprīlī plkst. 15:00, bet zaudētājas paralēli sacentīsies spēlē par trešo vietu.

Latvijas čempionāta uzvarētājas izcīnīs tiesības pārstāvēt Latvijas izlasi 2023./2024.gada sezonā Pasaules kērlinga federācijas rīkotajās sacensībās.

Visas čempionāta spēles būs iespējams skatīties Latvijas Kērlinga asociācijas YouTube kontā, savukārt viena no pusfināla spēlēm un fināls tiks translēts tiešraidē TV4 televīzijā un mājas lapā, Sportacentrs.com mājas lapā, kā arī Latvijas Kērlinga asociācijas YouTube un Facebook kontos.


Dalībnieces:

  • VKK/Blumberga-Bērziņa
  • JKK/Barone
  • KKR/Barone
  • Regža/Regža
  • SK OB/Pālena-Rozentāle


Kērlinga klubu atšifrējums:
JKK – Jelgavas kērlinga klubs
KKR – Kērlinga klubs Rīga
SK OB – Sporta klubs „OB”
VKK – Ventspils kērlinga klubs


Sacensības norisinās ar Latvijas Sporta federāciju padomes, Izglītības un zinātnes ministrijas, Latvijas Komandu sporta spēļu asociācijas atbalstu.

Foto: Ansis Ventiņš
 

 

 

Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji