Ar uzvaru pēdējā posmā Regža/Regža nodrošina 1.vietu jaukto pāru seriāla kopvērtējumā

Vakar, 2.aprīlī noslēdzās septītais un arī pēdējais jaukto pāru seriāla “MOCHI Latvian Mixed Doubles Grand Prix” posms. Dace Regža un Ansis Regža kļuva par tā uzvarētājiem, kas atnesa uzvaru 2022./2023.gada sezonas kopvērtējumā.


Vispirms Regža/Regža pārliecinoši ar 8:3 pārspēja Elēnu Kāpostiņu un Ritvaru Graumani, kuri kopā spēlēja pirmo reizi. Otrajā spēlē tikai spēles izskaņā ar 9:7 izdevās uzvarēt Solvitu Pālenu-Rozentāli un Dmitriju Usenko. Savukārt finālā Regža/Regža ar 8:1 bija pārāki pār Daci Zīli un Robertu Blaubuku, kuriem šis šajā sezonā bija otrais veiksmīgais posms.

Trešo vietu izcīnīja Agate Regža un Kristaps Zass, kas pēdējā endā, pateicoties izcīnītiem pieciem punktiem, izrāva uzvaru ar 9:7 pār Elēnu Kāpostiņu un Ritvaru Graumani.

“MOCHI Latvian Mixed Doubles Grand Prix” ir turnīru seriāls visas sezonas garumā. Pāri vāc punktus katrā posmā atbilstoši koeficientam un sezonas beigās tiek noskaidrots veiksmīgākais pāris kopvērtējumā. Katrā posmā ir trīs spēles. Divas tiek aizvadītas apakšgrupā, bet trešā spēle jau ir par konkrētu vietu sadalījumā posmā.


Vietu sadalījums septītajā posmā:2022/2023 sezonas kopvērtējuma TOP 4:

  1. D.Regža / A.Regža (LAT) – 300 punkti
  2. K.Gaidule/R.R.Buncis (LAT) – 233 punkti
  3. A.Rikove/K.Rikovs (LTU) – 188 punkti
  4. D.Zīle/R.Blaubuks (LAT) – 148 punkti


Turnīru seriālu 2022./2023. sezonā atbalstīja Latvijas Kērlinga asociācija, MOCHI un Kērlinga halle.

Paldies visiem dalībniekiem un uz tikšanos 2023./2024. sezonā!

Foto: Publicitātes foto

 

 

 

 

Informāciju sagatavoja: Evita Regža (Sporta klubs “OB”)

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji