Sieviešu un vīriešu komandas startēs turnīrā Kauņā

Nedēļas nogalē no 31.marta līdz 2.aprīlim Lietuvas pilsētā Kauņā norisināsies pirmais starptautiskais “Kaunas Curling Challenger” turnīrs. Tajā piedalīsies dažāda veida komandas, tajā skaitā Ritvara Gulbja vīriešu komanda, Santas Blumbergas-Bērziņas, Dainas Barones un Inetas Mačas sieviešu komandas no Latvijas.


Kopumā pirmajā kērlinga turnīrā Kauņā sacentīsies 16 komandas no tādām valstīm kā Brazīlija, Latvija, Lietuva un Ukraina. Komandas turnīru uzsāks divās apakšgrupās pa astoņām, izspēlējot divas spēles. Pēc šo spēļu rezultātiem notiks pārgrupēšana zelta un sudraba grupās, kurās komandas aizvadīs vēl pa divām spēlēm. Pēc iegūtajiem rezultātiem vēlreiz notiks pārgrupēšana, kur 1.-8.vieta  pēdējā spēlē noskaidros turnīra uzvarētāju, bet 9.-16.vieta noskaidros labāko sudraba grupā.

Gulbis turnīru uzsāks ar spēli pret Lietuvas sieviešu komandu “Skipas”, Blumberga-Bērziņa sacentīsies ar Lietuvas junioru jaukto komandu, Barones četriniekam pretim stāsies Lietuvas vīriešu komanda, bet Mača sacentīsies ar Kauņas kērlinga kluba sieviešu komandu. Gan Gulbim, gan Blumbergai-Bērziņai un Baronei šis būs pēdējais turnīrs pirms gaidāmajiem Latvijas čempionātiem – sieviešu čempionātam aprīļa vidū, bet vīriešu čempionātam maija sākumā.

Izšķirošas spēles par "Kaunas Curling Challenger 2023" turnīra titulu norisināsies 2.aprīlī plkst. 13:00.


Foto: Juris Bērziņš-Soms
 

 

 

Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji