Ventspils čempionātā kērlingā rīt noskaidros čempionu

Svētdien, 12.martā notiks Ventspils pilsētas 20.atklātā čempionāta kērlingā pusfināla un fināla spēles. Pēc aizvadītā komandu sasvstarpējā apļa izspēļu rezultātiem, no astoņām čempionāta komandām četras turpinās finālturnīra izspēli, cīnoties par medaļām, bet pārējās par augstākām vietām turnīra tabulā.


Par regulārā čempionāta uzvarētājiem pēc apļa turnīra izspēles ar piecām uzvarām kļuva komanda  “Ventspils novads”. Otrajā vietā ierindojās komanda “Tā viš i”, kam tāpat piecas uzvaras, bet zaudējums savstarpējā spēlē. Pēc apļa turnīra nākošās trīs komandas – “Lavīna”, “Ice Storm” un “Kaleidoskops” apļa turnīru pabeidza ar vienādu četru punktu guvumu, taču. vērtējot savstarpējo spēļu rezultātus, ar divām uzvarām pār tuvākajiem sāncenšiem kā trešā fināliste izvirzījās komanda “Lavīna”, bet ceturto vietu finālturnīrā ieņēma kluba junioru komanda “Ice Storm”, kas apļa turnīra laikā ir spējuši uzvarēt pieredzējušo komandu “Kaleidoskops”.

Čempionāta pusfināla spēlēs, kas sāksies plkst. 08:30, tiksies čempionāta apļa turnīra uzvarētājs – Ventspils novada komanda (Mārtiņš Libkovskis, Kārlis Libkovskis, Lauris Bērziņš, Kristaps Neimanis, Jānis Krauze) ar 4.vietā esošo junioru komandu “Ice Storm” (Markuss Salmiņš, Valters Vieško, Ričards Cirvelis, Rihards Janbergs, Alekss Kapura). Savukārt regulārā čempionāta 2.vietas ieguvēji komanda “Tā viš i” (Viesturs Grosbārdis, Andris Lasmanis, Olafs Indersons, Renāts Vieško) cīnīsies ar  3.vietas ieguvēju – komandu “Lavīna” (Inga Apmane, Kristīne Bulačņikova, Evija Rubene-Ozoliņa, Māris Ozoliņš). Plkst. 11:15 pusfinālu uzvarētāji turpinās cīņu finālā par zelta medaļām un čempiona godu, bet zaudētāji par bronzas medaļām. Līdzīgi otrajā četriniekā notiks cīņas par 5. un 7.vietu čempionātā.

Komandu vietu sadalījums pēc apļa spēlēm:

Kluba juniori čempionātā startē ar Ventspils valstspilsētas pašvaldības atbalstu. Ventspils novada komanda startē ar Ventspils novada pašvaldības atbalstu. Čempionāta norisi atbalsta Ventspils valstspilsētas pašvaldības, Latvijas Kērlinga asociācija, Ventspils brīvostas pārvalde, SIA “Baltimar VT”, SIA “Samrode”, SIA “Venden”.

Foto: Publicitātes foto

 

 

 

Informāciju sagatavoja: Inga Apmane (Ventspils kērlinga klubs)

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji