Juniori nedēļas nogalē sacentīsies jaukto pāru čempionātā

Rīt, 9.janvāra pēcpusdienā seši jauktie pāri Kērlinga hallē, Rīgā uzsāks dalību Latvijas čempionātā kērlingā junioriem jauktajiem pāriem. Tikai četri labākie svētdien, 12.februārī turpinās cīņu par šī gada čempionu titulu.


Pērn Latvijas čempionāts junioriem jauktajiem pāriem piedzīvoja debiju. Tā pat kā pirmajā arī otrajā čempionātā uz ledus izies seši pāri, no kuriem tikai Katrīna Gaidule un Roberts Reinis Buncis kopā startēja iepriekšējā gadā, kļūstot par vēsturiski pirmajiem čempioniem. Vēl no pagājušā gada čempionāta šogad piedalīsies Krišs Gnutons un Eduards Seļiverstovs, kuriem pievienojušās citas komandas biedrenes.

Savukārt trīs pāri un to spēlētāji piedzīvos debiju, kuru vidū būs arī Kristaps Zass, Agate Regža un Toms Sondors, kas nesen kā Itālijā aizvadītajā Eiropas Jaunatnes ziemas olimpiskajā festivāla kērlinga turnīrā izcīnīja bronzas medaļas.

Visas komandas vispirms izspēlēs apļa turnīra kārtu, lai noskaidrotu tos labākos četrus pārus, kuri turpinās cīņu pusfinālā, sacenšoties pamatturnīra kopvērtējuma 1. ar 4. un 2. ar 3.vietu. Pusfināla uzvarētāji fināla spēlē 12.februārī plkst. 15:00 noskaidros otros jaukto pāru čempionus, bet paralēli šai spēlei pusfināla zaudētāji cīnīsies par bronzas medaļu komplektu.


Dalībnieki:
CC Riga/K.Gaidule R.R.Buncis
KKR/V.Ščepaviča K.Gnutons
SK OB/A.Regža K.Zass
SK OB/D.Regža T.Sondors
SK OB/M.Stabulniece R.Dzalbe
TKK/L.Ieviņa E.Seļiverstovs

Kērlinga klubu atšifrējums:
KKR – Kērlinga klubs Rīga
SK OB – Sporta klubs „OB”
TKK – Talsu kērlinga klubs

Latvijas čempionāts junioriem jauktajiem pāriem tiek organizēts ar Latvijas Sporta federāciju padomes, Izglītības un zinātnes ministrijas atbalstu.

Foto: Ansis Ventiņš

 

 

 

Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji