Komanda no Lietuvas uzvar jaukto pāru seriāla 5.posmā

Akvile Rikove un Konstantins Rikovs kļūst par “MOCHI Latvian Mixed Doubles Grand Prix” jaukto pāru turnīru seriāla posma uzvarētājiem.


Laikam jau tikai retais spēja paredzēt, ka no visiem dalībniekiem finālā cīnīsies A.Rikove/K.Rikovs un S.Pālen-Rozentāle/D.Usenko. Lietuviešu duets ceļā uz finālu bija pārliecinoši ar 12:1 uzvarējuši D.Zīli/R.Blaubuku un sīvā cīņā ar 8:7 iepriekšējo divu posmu uzvarētājus D.Regžu/A.Regžu. Savukārt latviešu komanda pirmajā spēlē galotnē ar 10:8 izrāva uzvaru pār pagājušā gada Latvijas čempioniem D.Baroni/A.Veidemani, bet otrajā spēlē ar 8:6 uzvarēja L.Rēdlihu/J.Rēdlihu.

Finālā lietuviešiem izdevās noturēt pirmajā spēles pusē iekrāto pārsvaru un svinēt uzvaru ar 9:4 arī visā posmā. Savukārt spēlē par trešo vietu visai pārliecinoši ar 8:1 D.Regža/A.Regža uzvarēja otru ģimenes duetu L.Rēdlihu/J.Rēdlihu.

“MOCHI Latvian Mixed Doubles Grand Prix” ir turnīru seriāls visas sezonas garumā. Pāri vāc punktus katrā posmā atbilstoši koeficientam un sezonas beigās tiek noskaidrots veiksmīgākais pāris kopvērtējumā. Katrā posmā ir trīs spēles. Divas tiek aizvadītas apakšgrupā, bet trešā spēle jau ir par konkrētu vietu sadalījumā posmā.


Vietu sadalījums piektajā posmā:


Pēc pieciem posmiem pirmais četrinieks kopvērtējumā:

  1. D.Regža/A.Regža (LAT) /250 punkti/
  2. A.Rikove/K.Rikovs (LTU) /188 punkti/
  3. K.Gaidule/R.R.Buncis (LAT) /131 punkti/
  4. D.Zīle/R.Blaubuks (LAT) /109 punkti/

Nākamais posms tiks aizvadīts 5.februārī. Šobrīd vietu nav.

Turnīru seriālu atbalsta Latvijas Kērlinga asociācija, MOCHI un Kērlinga halle.

 

 

 

Informāciju sagatavoja: Evita Regža (Sporta klubs “OB”)

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji