Otro jaukto pāru seriāla posmu pēc kārtas uzvar D.Regža/A.Regža

Aizvadītajā svētdienā, 11.decembrī norisinājās “MOCHI Latvian Mixed Doubles Grand Prix” turnīru seriāla posms un jau otro posmu pēc kārtas tas noslēdzās ar Daces Regžas un Anša Regžas uzvaru.


Uzvarētāji diez gan pārliecinoši 10:2 finālā tika galā ar Lietuvas duetu Akvili Rikovi un Konstantinu Rikovu, kas attiecīgi ieguva otro vietu. Latvieši kontrolēja spēles gaitu un jau pēc sestā enda lietuviešu komandai nekas neatlika kā spiest rokas. Spēle par trešo vietu beigās izvērtās ļoti sāpīgi mūsu komandai Dacei Zīlei un Robertam Blaubukam. Pēc sestā enda latvieši bija vadībā ar 6:4, bet neveiksmīgu metienu sērija septītajā endā, zaudējot sešus punktus, lika kapitulēt ar 6:10 Igaunijas duetam.

Spēlē par piekto vietu pārliecinoši bija Katrīna Gaidule un Roberts Reinis Buncis, kuri ar 11:4 uzvarēja Laumu Rēdlihu un Jāni Rēdlihu. Vissīvākā izvērtās spēle par 7.vietu, kur tikai spēles galotnē Rasai Lubartei un Dzintaram Bērziņam izdevās gūt uzvaru ar 8:5 pār Solvitu Pālenu-Rozentāli un Dmitriju Usenko.


“MOCHI Latvian Mixed Doubles Grand Prix” ir turnīru seriāls visas sezonas garumā. Pāri vāc punktus katrā posmā atbilstoši koeficientam un sezonas beigās tiek noskaidrots veiksmīgākais pāris kopvērtējumā. Katrā posmā ir trīs spēles. Divas tiek aizvadītas apakšgrupā, bet trešā spēle jau ir par konkrētu vietu sadalījumā posmā.

Nākamais posms tiks aizvadīts 22.janvārī. Šobrīd ir viena vieta brīva – piesakies!


Vietu sadalījums ceturtajā posmā:

Pēc četriem posmiem pirmais četrinieks kopvērtējumā:

  1. D.Regža/A.Regža (LAT) – 191 punkts
  2. K.Gaidule/R.R.Buncis (LAT) – 131 punkts
  3. D.Zīle/R.Blaubuks (LAT) – 102 punkti
  4. M.Jurkute/P.Rimeikis (LTU) – 99 punkti

Turnīru seriālu atbalsta Latvijas Kērlinga asociācija, MOCHI un Kērlinga halle.

 

 

 

Informāciju sagatavoja: Evita Regža (Sporta klubs “OB”)

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji