Pienācis laiks Ziemassvētku kausa īpašnieku noskaidrošanai

Nedēļas nogalē 10. un 11.decembrī notiks tradicionālais gada nogales sporta pasākums – starptautiskais kērlinga turnīrs “Ziemassvētku kauss”, kurā komandas cīnīsies par 2022.gada Ziemassvētku kausu un šī turnīra tradicionālo balvu – Ziemassvētku mielasta cūkas šņukuru.


Turnīrā piedalīsies 10 komandas no Lietuvas un Latvijas, tajā skaitā piecas Ventspils kērlinga kluba spēlētāju pārstāvētas komandas. Vienotā konkurencē sacentīsies vīriešu, sieviešu, jauktās un ratiņkērlinga komandas. Katra komanda aizvadīs četras spēles. Pirmajā spēlē sacentīsies komandu pāri, kas izvēlēti iepriekš notikušas izlozes rezultātā, savukārt savus nākamo spēļu pretiniekus komandas iegūs pēc nosacījuma – jo augstāka vieta, jo stiprāks pretinieks.

Spēles notiks 10.decembrī plkst. 13:00 un 16:30, bet 11.decembrī plkst. 09:00 un 13:00. Interesenti aicināti bez maksas klātienē vērot turnīra spēles.


Turnīru organizē Ventspils kērlinga klubs, sadarbojoties ar Olimpisko centru “Ventspils”. Turnīra norisi atbalsta Ventspils valstspilsētas pašvaldība, Latvijas kērlinga asociācija, SIA “Baltimar VT”, SIA “Samrode” un Ventspils brīvostas pārvalde.

Foto: Publicitātes foto
 

 

 

Informāciju sagatavoja: Inga Apmane (Ventspils kērlinga klubs)

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji