PČ junioriem B divīzijā tiek uzsākts ar graujošu uzvaru

Šodien, 8.decembrī Lohjā, Somijā Latvijas puišu izlase uzsāka cīņu pasaules čempionātā kērlingā junioriem puišiem B divīzijā. Kā pirmā pretim stājās Nigērija. Mūsu puiši nedeva iespēju pretiniekiem tikt pie punktiem, sagraujot ar 24:0.


Nākamā spēle Latvija – Ungārija


1.spēle Latvija 24:0 Nigērija

Izlases trenera Raimonda Vaivoda komentārs pēc spēles ar Nigēriju:
“Jau ar pirmajiem spēles akmeņiem iezīmējās milzīgā pieredzes un līmeņa starpība starp abām komandām. Sevišķas grūtības Nigērijas izlasei sagādāja izsišanas metieni un skipa izpildījums, kuram veiksmīgs bija tikai viens no divpadsmit mestajiem akmeņiem.”


Vispirms visas komandas izspēlēs apļa turnīru savās apakšgrupās, sadalītas trīs grupās – divās pa septiņām, vienā pa astoņām komandām. Ceturtdaļfinālā iekļūs katras grupas divas labākās izlases, kā arī divas labākās visu grupu trešās vietas komandas, ko noteiks papildrādītājs. Labākās astoņas turpinās cīņu par medaļām un iekļūšanu A divīzijas čempionātā, kas 2023.gada februāra beigās un marta sākumā norisināsies Vācijas pilsētā Fusenē.

Spēles tiešraidē translēs no B un C celiņiem, kuras varēs skatīties ar statisko kameru palīdzību “Recast” platformā “The Curling Channel”. Varēs redzēt Latvijas izlases  9.decembra rīta spēli ar Itāliju.

Latvijas junioru puišu izlases sastāvs: Kristaps Zass (skips),  Eduards Seļiverstovs, Krišjānis Java, Toms Sondors, Deniss Smirnovs, treneris Raimonds Vaivods.


Latvijas izlases spēļu grafiks un rezultāti:
24:0 – Nigērija
08.12.
16:00 – Ungārija
09.12.
08:00 – Itālija /TIEŠRAIDE/
16:00 – Spānija
10.12.
12:00 – Turcija
20:00 – Austrija
11.12.
12:00 – Polija

Kopvērtējums C apakšgrupā:
Austrija 1-1-0
Itālijas 1-1-0
Latvija 1-1-0
Turcija 1-1-0
Spānija 1-0-1
Ungārija 1-0-1
Nigērija 1-0-1
Polija 1-0-1


Latvijas izlases dalību pasaules čempionātā B divīzijā atbalsta Izglītības un zinātnes ministrija, Latvijas Komandu sporta spēļu asociācija.

Foto: Publicitātes foto
 

 

 

Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji