Latvijas vīriešu izlase turpinās pagarināt uzvaru sēriju turnīrā Šveicē

Jau rīt, 28.oktobrī Latvijas vīriešu izlase uzsāks dalību Pasaules kērlinga tūres (PKT) Masters klases posmā “WCT Grand Prix Bern Inter 2022” Bernē, Šveicē, lai turpinātu pagājušā nedēļas nogalē Tukumā aizsākto PKT sacensību uzvaru sēriju.


Šogad “Grand Prix Bern Inter” norisināsies 25. reizi. Tikai no 2018.gada tas pievienojies pasaules kērlinga tūres (WCT) sacensību sarakstam. Kopumā startēs 24 vīriešu kērlinga komandas, kurās būs dalībnieki no ASV, Austrijas, Čehijas, Itālijas, Nīderlandes, Polijas, Skotijas, Spānijas, Šveices, Vācijas, Zviedrijas un mūsu Latvijas izlase.

Turnīrs tiek izspēlēts pēc „Triple-knock-out” sistēmas, tas nozīmē, ka pēc trim zaudējumiem komanda izstājas no cīņas par uzvaru turnīrā un galveno naudas balvu 5500 Šveices franku. Tomēr komandām, kuras būs izslēgtas no cīņas par galveno balvu līdz sestdienas plkst. 18:30 pēc Latvijas laika, būs iespējas turpināt cīņu mierinājuma kausā un uzvarētājam iegūt naudas balvu 800 Šveices franku.

Pēc perfekti aizvadītā PKT Challenger klases turnīra Tukumā, kur Latvijas izlase Mārtiņa Trukšāna vadībā palika nepārspēti līdz pat finālspēles beigām, šo turnīru Šveicē uzsāks pret “WCT Grand Prix Bern Inter 2021” titula ieguvējiem ar Īvu Stokeru pozīcijā. Mūsu puišiem turpināt uzvaras gājienu nebūs viegli, jo ikviena Šveices komanda ir sīksts pretinieks.

Pēc pirmās spēles rezultāta – uzvaras vai zaudējuma, būs zināms nākamās spēles pretinieks, spēli aizvadot vai nu plkst. 17:00 vai plkst. 21:00 pēc Latvijas laika.

Latvijas izlases sastāvs turnīrā: Mārtiņš Trukšāns (skips), Arnis Veidemanis, Aivars Avotiņš, Sandris Buholcs.


Latvijas vīriešu izlases spēļu grafiks (pēc Latvijas laika):
28.10.
13:00 – Ī.Stokers (Šveice)
17:00 – ja pirmā spēle tiks uzvarēta
21:00 – ja pirmā spēle tiks zaudēta

Foto: Juris Bērziņš-Soms

 

 

 

Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji