Junioru izlases aizvadīs sagatavošanās turnīru Norvēģijā

Latvijas junioru meiteņu un puišu izlase no 28. līdz 30.oktobrim startēs “European Junior Curling Tour Oslo 2022” Pasaules kērlinga tūres posmā (PKT), gatavojoties saviem startiem pasaules čempionātos.


Sacensībās piedalīsies 14 puišu un piecas meiteņu komandas, sacenšoties katri savā konkurencē. Dalībnieku vidū būs komandas no Norvēģijas, Šveices, Skotijas, Vācijas, Dānijas, Austrijas un arī divas Latvijas komandas.

Puišu komandas sadalītas trijās grupās – divās pa piecām, vienā pa četrām, aizvadīs apļa turnīru, pēc kura astoņas labākās turpinās cīņu ceturtdaļfinālā. Šo spēļu uzvarētāji tiksies pusfinālā, lai noskaidrotu finālistus, kuri cīnīsies par turnīra titulu. Savukārt meitenes izspēlēs viena apļa turnīru, pēc kura rezultātiem tad arī tiks noteiktas sacensību uzvarētājas.


Abas mūsu izlases pagājušo nedēļas nogali startēja pieaugušo konkurencē, piedaloties PKT posmā “WCT Latvian International Challenger 2022” Tukumā, un abas pamatturnīru noslēdza ar divām uzvarām četrās spēlēs, kvalificējoties ceturtdaļfinālam. Tomēr tālāk par to ne vienai, ne otrai neizdevās tikt.

Šajā nedēļas nogalē mūsu izlasēm pretim stāsies vienaudži, kas dos lielāku iespēju parādīt savus spēkus. Puišu izlasei atlicis daudz mazāk laika, lai sagatavotos līdz pasaules čempionātam B divīzijā. Tas norisināsies no 8. līdz 19.decembrim Somijas pilsētā Lohjā. Savukārt meitenēm nav jāaizvada B divīzijas čempionāts, jo ar pagājušā gada pasaules čempionāta A divīzijā ieņemto 6.vietu viņas nodrošināja dalību A divīzijā arī šogad.

Latvijas meiteņu izlases sastāvs turnīrā: Evelīna Barone (skips), Rēzija Ieviņa, Veronika Apse, Ērika Patrīcija Bitmete, Letīcija Ieviņa, trenere Iveta Staša-Šaršūne.
Latvijas puišu izlases sastāvs turnīrā: Kristaps Zass (skips), Eduards Seļiverstovs, Toms Sondors, Krišjānis Java, Denis Smirnovs, Treneris Artis Zentelis.


Meiteņu izlases spēļu grafiks pēc Latvijas laika:
28.10.
16:30 – S.Mesenzēla (Vācija)
19:30 – E.Mišela (Skotija)
29.10.
13:00 – T.Bjornstada (Norvēģija)
16:30 – I.Ainspīlere (Šveice)

Puišu izlases spēļu grafiks pēc Latvijas laika:
28.10.
10:00 – L.Kakkivio (Šveice)
16:30 – L.Hostmelingens (Norvēģija)
19:30 – L.J.Aspeli (Norvēģija)
29.10.
10:00 – Dž.Strohorns (Skotija)

Foto: Ansis Ventiņš

 

 

Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji